Letní příprava 2012

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Letní příprava 2012

Příspěvek od Sushi » 14 kvě 2012, 21:36

Kód: Vybrat vše

http://www.sport.pl/sport-wroclaw/1,126709,11720813,Roma_sensacyjnie_zaprosila_Zaglebie_Lubin_do_Chicago_.html
lazio merda, porca madonna.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní příprava 2012

Příspěvek od Sushi » 15 kvě 2012, 14:15

http://asromatimes.com/2012/05/15/exclusive-us-tour-as-roma-will-play-zaglebie-lubin-liverpool-and-america-de-cali/

90210
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od 90210 » 15 kvě 2012, 16:45

Hm, Cali je kapanek z ruky. "Skoda" ze je nekoupilo treba PPF, mohli udelat turu po Cechach, Liberec, Plzen, Spartak. IMHO by to dopadlo remizou a dvema prohrami. :?

Pique

Příspěvek od Pique » 15 kvě 2012, 19:56

Brankáři: Stekelenburg, Curci, Lobont, Sérgio

Obránci: Juan, Burdisso, Ángel, Rosi, Crescenzi, Sini, Antei

Záloha: De Rossi, Gago, Greco, Viviani, Pjanic, Simplício, Taddei, Lamela, Piscitella, Bertolacci, Caprari, Florenzi, Guberti, Brighi, D'Alessandro, Pizarro

Útok: Osvaldo, Totti, Bojan, Borini, Borriello

S tímhle plus mínus půjdeme do přípravy :lol: No..vidím to na bouřlivé mercato.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

danko10

Příspěvek od danko10 » 15 kvě 2012, 20:17

Pique píše:Brankáři: Stekelenburg, Curci, Lobont, Sérgio

Obránci: Juan, Burdisso, Ángel, Rosi, Crescenzi, Sini, Antei

Záloha: De Rossi, Gago, Greco, Viviani, Pjanic, Simplício, Taddei, Lamela, Piscitella, Bertolacci, Caprari, Florenzi, Guberti, Brighi, D'Alessandro, Pizarro

Útok: Osvaldo, Totti, Bojan, Borini, Borriello

S tímhle plus mínus půjdeme do přípravy :lol: No..vidím to na bouřlivé mercato.
to je ovsem zostavicka. pre Delia Rossiho jak robena... :lol:
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 15 kvě 2012, 20:39

musí přijít celá obrana, minimálně

90210

Příspěvek od 90210 » 15 kvě 2012, 21:41

Ten Heize teda nic? Kjaer predpokladam urcite ne, ale Heize mel mit prece automaticky prodlouzenou smlouvu, nebo co.

Pique

Příspěvek od Pique » 15 kvě 2012, 22:18

90210 píše:Ten Heize teda nic? Kjaer predpokladam urcite ne, ale Heize mel mit prece automaticky prodlouzenou smlouvu, nebo co.

Četl jsem něco, že chce počkat jak novej trener a tak. Já myslím že se vrátí domů, ani bych se nedivil. A Kjaer asi nepříjde na trvalo. Leda že by Saba dojednal prodloužení hostování. A nevěřím že Magath ho bude chtít.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 15 kvě 2012, 23:42

90210 píše:Ten Heize teda nic? Kjaer predpokladam urcite ne, ale Heize mel mit prece automaticky prodlouzenou smlouvu, nebo co.
myslim, že jo

DaweT
Člen realizačního týmu
Člen realizačního týmu

Příspěvek od DaweT » 20 kvě 2012, 13:57

ANTEI!! snad dostane šanci v příští sezoně

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 07 čer 2012, 11:07

Zdravim zase po delší době :) chci se zeptat Sushiho, který je asi nejzasvěcenější, jak je to s koupí lístku přímo před zápasem? Je to vůbec reálný, nebo je potřeba rezervace. Nebo jak ten celý systém funguje, protože na Tottenham je to potřeba minimálně půl roku dopředu zarezervovat. Ale to je jiná kapacita stadionu a další věci. Tak jak to chodí na Olimpicu? Chystáme se totiž na začátek září do Neapole a Říma, a v plánu by byl i fotbal. Teda pokud vše vyjde jak má. Díky za tipy :Ok:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 07 čer 2012, 13:37

Philippe píše:Zdravim zase po delší době :) chci se zeptat Sushiho, který je asi nejzasvěcenější, jak je to s koupí lístku přímo před zápasem? Je to vůbec reálný, nebo je potřeba rezervace. Nebo jak ten celý systém funguje, protože na Tottenham je to potřeba minimálně půl roku dopředu zarezervovat. Ale to je jiná kapacita stadionu a další věci. Tak jak to chodí na Olimpicu? Chystáme se totiž na začátek září do Neapole a Říma, a v plánu by byl i fotbal. Teda pokud vše vyjde jak má. Díky za tipy :Ok:
čau, teď musím běžet, napíšeu nějak později...

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 08 čer 2012, 12:36

tak... no, to záleží. zaprvý teda, od doby kdy jsem byl v Římě se s příchodem amíků leccos změnilo (k lepšímu), ale nemám poslední informace a zážitky...
například novinkou ale je, že si jde koupit lístek i přímo na stadionu, a to teda přesně nevím kde, ale určitě to nebude těžký najít. na druhou stranu, našel jsem si pdf k zápasu Roma-catania

http://www.asroma.it/pdf/43_-_CAMPIONATO_ROMA-CATANIA.pdf
a tam se píše, že lístky lze v den zápasu v tom místě koupit jen na tribunu (ne distinti, ne curva). jinak na tom pdf jsou uvedena prodejní místa (punti abilitati nebo tak něco, hodně dole) a na druhou stranu uplně nahoře je napsáno od kdy do kdy se lístky prodávaj, takže těsně před zápasem to jde jen někde.
obecně je lepší si zajít do nějakýho Roma store ve městě a v klidu si to koupit a mít klid, podle mě... jinak co se týče nějakých rezervací, to si nemyslím, že funguje. když jsem byl v Římě, vstával jsem brzo ráno, abych si došel pro lísteček, kterej u Roma store rozdávali normálně lidi lidem, nic oficiálního, na kterým bylo napsaný číslo... a nejlepší na tom bylo, že to lidi pak i respektovali :lol: ale to mluvím o konci sezony 2009/2010, kdy bylo furt prakticky vyprodáno a hráli jsme o titul, takže o lístky byla rvačka. i když, se Zdendou by mohla být taky, i když asi ne taková... záleží, že :mrgreen:

ještě nějaký otázky?..

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 08 čer 2012, 14:26

Sushi píše:tak... no, to záleží. zaprvý teda, od doby kdy jsem byl v Římě se s příchodem amíků leccos změnilo (k lepšímu), ale nemám poslední informace a zážitky...
například novinkou ale je, že si jde koupit lístek i přímo na stadionu, a to teda přesně nevím kde, ale určitě to nebude těžký najít. na druhou stranu, našel jsem si pdf k zápasu Roma-catania

http://www.asroma.it/pdf/43_-_CAMPIONATO_ROMA-CATANIA.pdf
a tam se píše, že lístky lze v den zápasu v tom místě koupit jen na tribunu (ne distinti, ne curva). jinak na tom pdf jsou uvedena prodejní místa (punti abilitati nebo tak něco, hodně dole) a na druhou stranu uplně nahoře je napsáno od kdy do kdy se lístky prodávaj, takže těsně před zápasem to jde jen někde.
obecně je lepší si zajít do nějakýho Roma store ve městě a v klidu si to koupit a mít klid, podle mě... jinak co se týče nějakých rezervací, to si nemyslím, že funguje. když jsem byl v Římě, vstával jsem brzo ráno, abych si došel pro lísteček, kterej u Roma store rozdávali normálně lidi lidem, nic oficiálního, na kterým bylo napsaný číslo... a nejlepší na tom bylo, že to lidi pak i respektovali :lol: ale to mluvím o konci sezony 2009/2010, kdy bylo furt prakticky vyprodáno a hráli jsme o titul, takže o lístky byla rvačka. i když, se Zdendou by mohla být taky, i když asi ne taková... záleží, že :mrgreen:

ještě nějaký otázky?..
Super, díky za info. Právě až bude rozlosováno, tak podle toho se taky zařídíme. Plán je zůstat několik dní v Neapoli, a pak přejet vlakem do Říma a tam zase zůstat pár dní a zároveň zajít na zápas. Spíš jsem měl strach, abych už teď nemusel dělat rezervaci. Jenže Olimpico je kapacitou někde jinde než White Hart Lane, takže snad to půjde koupit v nějakým Roma store i pár dní před, nebo to dopoledne jak říkáš. Náhodou o nějakém levnějším ubytování bys nevěděl? Zjistil jsem si o nějakém kempu, kde si může člověk pronajmout i chatu za 12 euro na noc, ale tak kdybys věděl o něčem i lepším třeba. Nějaký tip nebo rady? Doprava, atd.? Zatím mám info tak co jsem přečetl na internetu, tak za každý poznatek budu vděčný. :Ok:

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 08 čer 2012, 14:28

napiš Richiemu, byl tam loni a někde to tady obsáhle popisuje a někde tam je, jak mu Sushi (ještě obsáhleji) popisuje město
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Odpovědět