5.kolo atalantka x Rim

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Largo
Vrchní scout

Re: 5.kolo atalantka x Rim

Příspěvek od Largo » 25 zář 2019, 21:01

Proste nepochopím, jak je možný, ze u toho prvního gólu máme 3 stopery a Kolarova, ale v pohybu je jen jedinej, Smalling.
Nepochopil jsem dnešní sestavu, respektive proč furt trvá na 4-2-3-1, když je jasný, ze Zaniolo a Mchitarjan nejsou hrací do tohohle rozestavení na kridla. Dneska mě hrozné stval bohorovně hrající Dzeko, kterém chce všechny akce rozjíždět, když je má zakončovat.
Štve mě, jak hrací Atalanty drou, makaj a běhají i za ztraceným balónem, zatímco my gestikulujem a stojime, bez agrese a pohybu. V období od 80. minuty si to pinkame jak kdybysme vedli o tři góly.
A štve mě Florenzi v módu běžce s jednou klickou. On snad nemá žádný fotbalový myšlení? Vezme balon, běží nebo ho nakopne do haje. Když Atalanta odkopava míče, vždycky je to cíleně na někoho z útočníků.

Smalling naprosto perfektní, abych nebyl úplně negativní.
A je fakt, ze Atalanta v tomhle složení hraje kolik, tři roky? To proste musí bejt znát...

Romulus
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 zář 2019, 21:02

jedine pozitivum Smalling bol ako zviera a hned na uvod si ziskal Olimpico,mozno nebude az taky traged...

pasta
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od pasta » 25 zář 2019, 21:04

Právě prohrát se může a ještě párkrát prohrajeme, ale kurva doma 0:1od 80 min si tukame na své půlce místo, aby jsme se hnali za vyrovnáním !!! Kurva já doma zuřil

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 zář 2019, 21:08

Largo píše:
25 zář 2019, 21:01
Proste nepochopím, jak je možný, ze u toho prvního gólu máme 3 stopery a Kolarova, ale v pohybu je jen jedinej, Smalling.
Nepochopil jsem dnešní sestavu, respektive proč furt trvá na 4-2-3-1, když je jasný, ze Zaniolo a Mchitarjan nejsou hrací do tohohle rozestavení na kridla. Dneska mě hrozné stval bohorovně hrající Dzeko, kterém chce všechny akce rozjíždět, když je má zakončovat.
Štve mě, jak hrací Atalanty drou, makaj a běhají i za ztraceným balónem, zatímco my gestikulujem a stojime, bez agrese a pohybu. V období od 80. minuty si to pinkame jak kdybysme vedli o tři góly.
A štve mě Florenzi v módu běžce s jednou klickou. On snad nemá žádný fotbalový myšlení? Vezme balon, běží nebo ho nakopne do haje. Když Atalanta odkopava míče, vždycky je to cíleně na někoho z útočníků.

Smalling naprosto perfektní, abych nebyl úplně negativní.
A je fakt, ze Atalanta v tomhle složení hraje kolik, tři roky? To proste musí bejt znát...
Akorát to dneska vůbec nebylo 4-2-3-1, ale 3-4-2-1 (Fazio, Smalling, Kolarov - Flore, Cristante, Veretout, Spinazzola - Zaniolo, Pellegrini - Džeko) a vůbec to nefungovalo - 7 defenzivních vs. 3 ofenzivní hráči... za stavu 0:0... a když Spinazzola vypadne, mrdne tam Jesuse a drží se toho dál... ale o tom, co píšeš, to nebylo, protože se hrálo právě na halfbeky (Flore, Spina, resp. po vystřídání Kolarov) a Zaniolo/Mkhitaryan + Pelle hráli AM pod Džekem. A stálo to za hovno.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 zář 2019, 21:46

Hm, měl jsem přesně v dobu zápasu svůj fotbálek, zaplatpambu, aspoň jsem to neviděl

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 zář 2019, 22:05

Sushi píše:
25 zář 2019, 21:46
Hm, měl jsem přesně v dobu zápasu svůj fotbálek, zaplatpambu, aspoň jsem to neviděl

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
já kdybych neměl rýmičku a kašílek, tak mám pro změnu volejbal, takže nachcípání tuplovaně otravné
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 26 zář 2019, 06:52

Neviděl jsem, ale že se to v tý bídě povedlo Smallingovi...?...je super, že na něj nemáme opci, že? :mrgreen:

Vladis
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od Vladis » 26 zář 2019, 13:13

Atalanta pre nás ako neporaziteľný súper *omg* mali byť 3 body doma, bohužiaľ...
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Odpovědět