17.kolo Juventus - ROMA

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Re: 17.kolo Juventus - ROMA

Příspěvek od HugoBoss27 » 22 pro 2018, 22:20

Zaniolo nejlepší ,ale zamrdal 2 góly :lol:
27

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od HugoBoss27 » 22 pro 2018, 22:26

Screenshot_2018-12-22-22-27-22-542.jpeg
27

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 22 pro 2018, 22:29

HugoBoss27 píše:
22 pro 2018, 22:20
Zaniolo nejlepší ,ale zamrdal 2 góly :lol:
Faul jak zmrd, Matuidi měl navrch dostat žlutou. Jenže 3-minutová řeška kolem toho a nastavení pak žádný.
No, snažili se, kluci, bylo to ale jalové. Slabá Cristanteho hlava největší šance, to nestačí, no.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

90210

Příspěvek od 90210 » 22 pro 2018, 22:36

Je to skoda, ale na Juventus to chce nejakou haluz nebo odraz, prakticky jsme nemeli poradnou sanci. Klucí sice bojovali, ale tohle je v ramci ligy nejtezsi zapas sezony a Juve je ten uplne jinde. Mohli jsme klidne dostat nakladacku. Hlavni problem je, ze se ta bojovnost projevuje jen v zapasech, jako je tento, proto jsme tam, kde jsme.

I pres otresny vysledky jsme stale nejakym zahadnym zpusobem na dosah 4.mista.

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 22 pro 2018, 22:47

chlapci sa snazili, a predsa to malo skoncit 4-0.
od debaklu nas zachranili Olsen a rozhodca.
Nzonzi mal dostat druhu zltu, faul Chielliniho na Olsena bol otazny, no a ten faul na Zaniola by sa v inom kontexte ani nahodou neskumal.

ale parkrat sme v druhom polcase pekne podrzali loptu... :joooo:
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Vladis
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od Vladis » 22 pro 2018, 23:22

Vďaka Olsenovi sme nedostali nakladačku, ten tým hral dobre posledných 20 min.... Nzonzi a Shick úplne zbytoční hráči...je to o ničom, ten pohľad na tabuľku a 10. miesto je hrôzostrašný :shock: na viac bohužiaľ už nemáme, Eusebio pakuj sa...
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 23 pro 2018, 08:37

Zaujímalo by ma či není v hre povestný Rímsky zlatý padák a preto je taká patová situácia že vedenie síce stále dáva ultimátum tieto dva zápasy ako dopadnú podľa toho ostane Eusebio a furt nič.
Obrázek

90210

Příspěvek od 90210 » 23 pro 2018, 10:27

Mick píše:
23 pro 2018, 08:37
Zaujímalo by ma či není v hre povestný Rímsky zlatý padák a preto je taká patová situácia že vedenie síce stále dáva ultimátum tieto dva zápasy ako dopadnú podľa toho ostane Eusebio a furt nič.
Hlavni duvod je IMHO ten, ze neni k dispozici zadna adekvatni nahrada, EDF navic splnil plan v CL, kde postoupil ze skupiny.

Vysledky navic Monchi a cely vedeni museli vzit i na sebe, protoze pres leto defakto prodali motory zalohy a hlavni lidry tymu, kdyz tedy nepocitam DDR, kterej chybi opravdu hodne. Zaniolo a Cristante se zacinaji ukazovat ve vybornym svetle, ale takhle mladej a nove poskladanej tym potrebuje cas a ten v AS nikdy nebyl. Krome toho, o nejaky prestavbe nemuze byt ani rec, pokud ted nekdo za oba nabidne dobry penize, tak jdou hned pryc, to je na tom to nejhorsi. Libilo by se mi, kdyby Monchi a spol. prodlouzil italsky hrace v cele s Lorenzem Pellegrinim a spol. s obrovskymi vykupkami a minimalne nejlepsi domaci hrace neprodaval a stavel okolo nich jadro tymu, ale to je bohuzel v dnesni dobe fantasy fotbal.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 23 pro 2018, 10:44

90210 píše:
23 pro 2018, 10:27
Mick píše:
Hlavni duvod je IMHO ten, ze neni k dispozici zadna adekvatni nahrada, EDF navic splnil plan v CL, kde postoupil ze skupiny.

Vysledky navic Monchi a cely vedeni museli vzit i na sebe, protoze pres leto defakto prodali motory zalohy a hlavni lidry tymu, kdyz tedy nepocitam DDR, kterej chybi opravdu hodne. Zaniolo a Cristante se zacinaji ukazovat ve vybornym svetle, ale takhle mladej a nove poskladanej tym potrebuje cas a ten v AS nikdy nebyl. Krome toho, o nejaky prestavbe nemuze byt ani rec, pokud ted nekdo za oba nabidne dobry penize, tak jdou hned pryc, to je na tom to nejhorsi. Libilo by se mi, kdyby Monchi a spol. prodlouzil italsky hrace v cele s Lorenzem Pellegrinim a spol. s obrovskymi vykupkami a minimalne nejlepsi domaci hrace neprodaval a stavel okolo nich jadro tymu, ale to je bohuzel v dnesni dobe fantasy fotbal.
Rozhodně. Pokud měly být výsledky hned, tak ano. Až na toho Kevina, který momentálně sedí i pod Garciou v mizerně hrajícím Marseille. Lídr byl dobrý, to ano, ale fotbalově už to prostě ono nebylo a nikdy nebude. Uvidíme, co a jak se teď Pallottovi honí hlavou. Monchi má světlé (např. Zaniolo, Ünder, Kolarov) i slabé (např. Schick, Santon, Marcano) momenty, ale veskrze dělá to, co mu řekne Jim.
Průser je taky to, že Edin, Pelle, Faraon (+ Diego) a hlavně Dani jsou (byli) dlouhodobě zranění.
Ofenzivní fáze Kluivert-Zaniolo-Ünder-Schick má v průměru 20,5 roku; to včera nemohlo stačit, ubránili si to s prstem v zadku.
Problémem není včerejšek, ale SPALy, Bologne, Chieva, Cagliari etc. Přestupová politika je jedna věc, ale tyhle výsledkový a výkonnostní propady se slabýma, to jde za trenérem.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 23 pro 2018, 13:04

90210 píše:
23 pro 2018, 10:27
Mick píše:

Presne tak, to by byl (a nejspis asi jen je) sen.

Predstavuju si to asi takhle: Cragno - Florenzi, Manolas, Christensen, Luca Pellegrini - Cristante, Tonali - Ünder, Lorenzo Pellegrini, Kluivert - Dolberg

Jen fantasy fotbal, ja vim...

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 pro 2018, 14:37

No, šťastný a veselý
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 24 pro 2018, 12:06

Jsem si nadělil dárek - včera jsem se vrátil z Turína a viděl jsem tu naši žumpu na vlastní oči. Dál to komentovat nebudu, zážitek to byl fajn...krom fotbalu, kvůli kterýmu jsme tam jeli.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 24 pro 2018, 20:43

Abaddon píše:
24 pro 2018, 12:06
Jsem si nadělil dárek - včera jsem se vrátil z Turína a viděl jsem tu naši žumpu na vlastní oči. Dál to komentovat nebudu, zážitek to byl fajn...krom fotbalu, kvůli kterýmu jsme tam jeli.

Kolik jsi dal za lupen?

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 25 pro 2018, 10:25

Largo píše:
24 pro 2018, 20:43
Abaddon píše:
24 pro 2018, 12:06

Kolik jsi dal za lupen?
Byl jsem zadarmo v ty nejnizsi VIP, na listku bylo 0 eur napsano.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 pro 2018, 12:28

Jak vypada ten jejich stadion?
lazio merda, porca madonna.

Odpovědět