5. kolo Bologna - ROMA

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Re: 5. kolo Bologna - ROMA

Příspěvek od masterhunter » 23 zář 2018, 16:54

Abaddon píše:
23 zář 2018, 16:47
masterhunter píše:
23 zář 2018, 16:45
Abaddon píše:
23 zář 2018, 16:42
Ať tu píču vyrazej, tenhle mamrd patří mezi nejhorší trenéry, co za ty roky pamatuju.
Konečně rozumný komentář :lol: :Ok:
:mrgreen: :mrgreen:
Bez okolku a veškeré korektnosti, čistá pravda. Hrajeme hovno, vždyť na to se nedá dívat a na ty xichty znuděný - hlavně dzeko, fazio a manolas. Střídání jsem taky trochu nepochopil ...

Tony
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 23 zář 2018, 17:24

Ja sa nesmejem. Len smutne sedím a čakám čo bude. Rímski tréneri sa navyše nikdy nevyznačovali vysokou mierou sebareflexie.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 zář 2018, 18:39

byl jsem odpoledne pryč, sledoval jsem to na livescore a plakal jsem.
lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 23 zář 2018, 18:54

Vrátil jsem se z víkendu v Bílých Karpatech. Vyhodili toho šaška bezprostředně po zápase, že ano? Nebo dál hledají dno? Já nemám sílu to ani zjišťovat...
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 23 zář 2018, 19:36

mal som 12-ku nevidel som a vobec nie som prekvapeny.......smutne,velmi smutne........

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 23 zář 2018, 19:41

ked sa tak teraz zamyslim......velka skoda ze sme tu barcu dali doma 3-0

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 23 zář 2018, 19:55

Trener je na odpis to je jasne.
Najviac som ale znechuteny pristupom hračov. Už dlho som nevidel aby si hrači takto nevažili tento dres. Aj De Rossi ktory asi jediny maka povedal po zapase že nato aby porazili Bolognu nepotrebuju na lavičke Guardiolu.
Trenera neobhajujem ale nepači sa mi že v klube nie je nikto kto by "odmenil" takyto pristup hračov.
Obrázek

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 23 zář 2018, 20:44

Mick píše:
23 zář 2018, 19:55
Trener je na odpis to je jasne.
Najviac som ale znechuteny pristupom hračov. Už dlho som nevidel aby si hrači takto nevažili tento dres. Aj De Rossi ktory asi jediny maka povedal po zapase že nato aby porazili Bolognu nepotrebuju na lavičke Guardiolu.
Trenera neobhajujem ale nepači sa mi že v klube nie je nikto kto by "odmenil" takyto pristup hračov.
Jak jsem už jednou psal. DiFru nemusíš obhajovat, já ho neměl rád snad nikdy, ale výsledky byly, tak co. Jenže co se z toho týmu stalo ? Odešel Radja, Kevin, Alison. Tihle tři hráči byly podle mě nejenom dobří po fotbalové stránce, ale taky byly osobnosti v kabině. Kdo přišel místo nich ? Mladí hráči, bez zkušeností, i když fotbal asi hrát umí, tak to není všechno. Podle mě je možná víc jak 30 % toho co předvedeš na hřišti v hlavě. Příklad za vše - Schick. Fotbalista špatný nebude, věřím že to v něm je. Pak nedal gol ke konci zapasu s Juve, když šel sám na Gigiho. Potom se na něho slehla kritika, a co se tak stane s klučinou, když přijde jako nejdražší hráč historie AS ? Je na dně a teď ho ten krypl ani nepošle na trávník. Věř mi, že když ho prodaj za nějakou směšnou sumu, tak bude dávat jeden gol za druhým. Na druhé straně je Edin - všichni víte jak ho miluju. Borec kterého když sleduju, tak se pořádně ani nerozběhne a když ztratí balon, tak stojí a diví se. Když dával goly, tak jsem držel hubu. Ale ted skoro nevystřelí na branku (je mi jasné, že se od těch šancí nějak musí dostat) a podle mého názoru by si měl hačnout na lavku, aby doprdele už zjistil, že není neohrožený a začal se zase snažit. To samé v bledě modrém je Manolas a Fazio (toho bych nechtěl ani na lavce). Teď když nad tím přemýšlím, tak ona ta obrana bude taky kámen úrazu ... Sorry za slohovku, já jsem fakt kurevsky nasranej.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 24 zář 2018, 09:39

Ještě jsem zapomněl na Blanca. Montella mě upřímně trochu děsí. Plus je tam treba Ranieri.
Naposledy upravil(a) Largo dne 24 zář 2018, 12:02, celkem upraveno 1 x.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 24 zář 2018, 10:04

DiFra opakovane hovorí o tom, že nevie čo s týmto tímom má robiť a ako ho posunúť na víťaznú vlnu.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 24 zář 2018, 12:18

Prej má di Pičusko dva zápasy na zlepšení. Prej jsme oslovili Souzu...ten byl někde ve Fiorentině, ne?
Jinak Radja a Strootman byli skutečně v kabině strašně výrazní u Alissona nevím. Ti dva chybí skutečně nejen na hřišti, ale to už vidět nejde.

Nejhorší je, že ten náš tým nemá duši. Buď chtějí odpálit trenéra, nebo je ten tým postavenej blbě "chemicky".

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 24 zář 2018, 16:58

Zas bych to nehazel jenom na Di Francesca. Na travniku jsou hraci. Jak rikal De Rossi, na Bolognu neni potreba Guardiola na lavicce. Vina je na vsech, od Monchiho pres Pallottu az po hrace.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 24 zář 2018, 17:25

obrovska vlna kritiky z kazdej strany ,co tak citam.....samozrejme odchod difra a s nim monchi a hraci co si nevazia rimsky dres posadit na tribunu .......do tohto bordelu,by sa asi nechcelo ani Contemu :zed:

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 24 zář 2018, 19:10

AK JE v kategorii možnych trenerov meno ako Sousa tak dovidenia to može ostat Eusebio. Potom je fakt tento klub odsudeny na neuspechy. Ze sa vobec to meno objavi nechapem. Vo Viole nedosiahol nič lepšie ako jeho predchodcovia ( napr. Montella ) na zaklade čoho by mal byt na zozname klubu ktory chce konečne niečo vyhrat.

Dnes bol trening pod dohladom samotneho velkeho pana Monchiho ktoreho odpoved na otazku novinarov či je aj on na vine bola že v septembri je skoro hodnotit mercato. Jasne lebo posily sa kupuju nato aby začali hrat v januari ked už može byt sezona davno stratena na všetkych frontoch.
Obrázek

Odpovědět