26. kolo, Roma-Milan

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Re: 26. kolo, Roma-Milan

Příspěvek od Agostino » 25 úno 2018, 22:40

Radja sa vyslovene rehabilitoval za vykon v Charkove.
Brunetto druhy polcas to svoje.
tvorca hry Kolarov uz 10 zapasov slabota.
Manolas opat namoceny v prvom gole.
dnes uz nas nepotiahli ani Cengiz s Alissonom.
Sik prisiel, videl a opat nebodoval, nastupil uz asi v siedmich zapasoch a neviem, ci sme nejaky vyhrali...
jediny, kto dnes zahral slusne, bol Fazio.

Forza La Magica!
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

danko10
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od danko10 » 25 úno 2018, 22:41

To svoje.
Obrázek

pasta
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od pasta » 25 úno 2018, 22:42

Hrajem hrozně neděle v háji aspoň že vsetin postoupil jinak to stalo za hovno ten víkend. Prohra sere ale jakým herním projevem vždyť je to nekoukatelny a to je každý zápas

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 25 úno 2018, 22:44

PsYchr píše:
25 úno 2018, 22:36
Ty vole, našel se obětní beránek, za všechno může Schick, vždyť i proti Šachťaru byl na lavici....
obetny baranok je takmer ako vzdy trener.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 25 úno 2018, 22:45

Sushi píše:
25 úno 2018, 22:40
:zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

jsme se letos dostali do každý fáze nějak dřív
do tý kde vyhrajeme ligu mistrů
do tý kde vyhrajeme ligu
pohár
do tý kde máme krizičku
do tý kde už nemáme krizičku ale krizi
do tý kdy nikdo neběhá
do tý kdy trenér ven
Eště jsi tam nezmínil tu s novým sponzorem, obrovským tlakem, už-konečně-nasazováním madých hráčů a projektem!

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 25 úno 2018, 22:46

úplně stejnej zápas jako na podzim proti Atletiku, oni udělaj milion chyb v rozehrávce na svý půli, my tvrdě makáme, abychom vybojovali balon, ale nedokážeme toho využít

pak dostaneme gol z hovna, začnem hrát 4-2-4 a je konec

Schick dobrej akorát na giphy a na youtube

Ünder úplně mimo
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 25 úno 2018, 22:46

Opory a dřívější tahouni jsou v háji, jejich výkony neustále klesaj. Neapol a Šachtar si s náma snadno pohraje, tohle už není koukatelný.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 úno 2018, 22:48

Largo píše:
25 úno 2018, 22:45
Sushi píše:
25 úno 2018, 22:40
:zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

jsme se letos dostali do každý fáze nějak dřív
do tý kde vyhrajeme ligu mistrů
do tý kde vyhrajeme ligu
pohár
do tý kde máme krizičku
do tý kde už nemáme krizičku ale krizi
do tý kdy nikdo neběhá
do tý kdy trenér ven
Eště jsi tam nezmínil tu s novým sponzorem, obrovským tlakem, už-konečně-nasazováním madých hráčů a projektem!
zanedlouho nás čeká ta, kdy "máme před sebou 8 zápasů, které jsou každý jako finále" v honbě za LM
lazio merda, porca madonna.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 úno 2018, 22:56

z tohto sa uz nevyhrabeme....herny system neexistuje,dnes to bol vrchol biedy.eusebiovi doslo stastie a teraz ked nepojde ani cengizovi sme v prdeli uz uplne...dalsia uboha sezona,fandim Rimu je fakt za trest

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 úno 2018, 22:59

uprimne si myslim,ze patrik neda do konca sezony ani gol a to bude hanba na 100 rokov...cely tym,je totalne v pici...eusebio pal prec

adi333
Náhradník
Náhradník

Příspěvek od adi333 » 25 úno 2018, 23:01

nedaval som sem prispevok ani nepamatam ale dnes mi to neda ...

Neviem kde zacat asi tym , ze vsetko zacalo uz v lete ( ano to leto , kedy sme mysleli ze p.Monchi z nas spravi druhu sevillu ) ten najal ancikrista ktory nemal system a vedel len branit ( na sassuolo to stacilo ) . Jedine co naucil / nenaucil je offside system ktorý hrame castokrat na nahodu. Ale o tom neni tento prispevok , kazdopadne treba ho brat v uvahu pri hodnoteni tejto sracky co hrame uz nejaky ten mesiac. Ten kto schvalil nakup schicka za cenu SALAHA ( porovnavat nemusime ) toho by mali zavesit na nejaky strom..
Mne schick tendencne nevadi nieco v nom je ale nie za take PENIAZE ! Defrel o tom je zbytocne aj nieco hovorit..

Bolo tu povedane , ze mame najlepšie muzstvo za posledne roky a podobne veci .. ehm budem kriticky ale podla mna v muzstve ktore chce hrat o spicu ( nenapisem o majstra lebo to by bolo trufale ) nemoze hrat v strede zalohy prestarnuty uz dlhodobo spomaleny strotman, nemoze hrat na kraji perroti ktory ma jednu klucku a je citatelnejsi ako novy cas pondelok rano. Radja je podla mna skor cistic a motor zalohy nie tvorivy hrac vpravo Cengiz je momentalne v laufe ale nemozeme sa spoliehat len na 20r chlapca,ze nas vkuse zachrani...
Dnes to bol za mna jeden z najhorsich vykonov AS to muzstvo potrebuje obmenu a prichod 2-3 hracov ale najviac potrebuje trenera na styl Ancelotti , Tuchel alebo jemu podobny kde by bol jasny rukopis a vie s muzstvom aj tvorit a nie hrat ako v doraste po krajoch a hotovo.

Neviem ako sa z tychto hovien dostat ( teda viem - vymenit trenera ) ale bojim sa ze v tomto zlomovom obdobi je to malo pravdepodobne ( aj ked teraz sa mozno lame sezona - ktora uz je napoli zlomena )

Ak som niekoho nahneval dlhym citanim ospravedlnujem sa ale musel som to dostat zo seba von ..

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 25 úno 2018, 23:02

inak je v podstate jasne, ze Eusebio konci, lebo toto by mohol rozchodit iba nejakym zazrakom.

otazka tak najma je, kedy a kto zanho...

Carlo cez sezonu nedviha telefony, ale mohol by spravit vynimku a urobit si do konca sezony predstavu o kvalite - nekvalite jednotlivych hracov...
Gattuso mal velky psychicky vplyv na svoje muzstvo a okrem Ancelottiho si neviem predstavit niekoho, kto by ho u nas mohol napodobit.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 úno 2018, 23:14

Agostino píše:
25 úno 2018, 23:02
inak je v podstate jasne, ze Eusebio konci, lebo toto by mohol rozchodit iba nejakym zazrakom.

otazka tak najma je, kedy a kto zanho...

Carlo cez sezonu nedviha telefony, ale mohol by spravit vynimku a urobit si do konca sezony predstavu o kvalite - nekvalite jednotlivych hracov...
Gattuso mal velky psychicky vplyv na svoje muzstvo a okrem Ancelottiho si neviem predstavit niekoho, kto by ho u nas mohol napodobit.
...Ancelotti volba cislo jedna,aj ked kto vie ci by chcel ist teraz do dusneho rimskeho prostredia...je tu este varianta EMERY,ak nedaju PSG semifinale tak konci...uz prosim ziadne šašo,co nema skusenosti a nevie co ma robit.Kedze do tohto je namoceny aj Monchi obavam sa,ze Eusebia podrzia do konca sezony.Paletta aj bol tuto sezonu na zapase Rima?ci v USA si uziva po vecierkoch,majitel pod ma jebat...nebohy Franco Sensi sa v hrobe obracia.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 25 úno 2018, 23:47

Tak jsem si tak prochazel mozny nahradniky. Volny jsou:

Carlo Ancelotti, Peter Bosz, Laurent blanc, thomas tuchel (!), luis enrique, Paulo Bento, frank de boer, marco silva, roberto di matteo, juande ramos, marcelo bielsa, Luiz felipe scolari, felix magath....

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 26 úno 2018, 01:34

adi333 píše:nedaval som sem prispevok ani nepamatam ale dnes mi to neda ...

Neviem kde zacat asi tym , ze vsetko zacalo uz v lete ( ano to leto , kedy sme mysleli ze p.Monchi z nas spravi druhu sevillu ) ten najal ancikrista ktory nemal system a vedel len branit ( na sassuolo to stacilo ) . Jedine co naucil / nenaucil je offside system ktorý hrame castokrat na nahodu. Ale o tom neni tento prispevok , kazdopadne treba ho brat v uvahu pri hodnoteni tejto sracky co hrame uz nejaky ten mesiac. Ten kto schvalil nakup schicka za cenu SALAHA ( porovnavat nemusime ) toho by mali zavesit na nejaky strom..
Mne schick tendencne nevadi nieco v nom je ale nie za take PENIAZE ! Defrel o tom je zbytocne aj nieco hovorit..

Bolo tu povedane , ze mame najlepšie muzstvo za posledne roky a podobne veci .. ehm budem kriticky ale podla mna v muzstve ktore chce hrat o spicu ( nenapisem o majstra lebo to by bolo trufale ) nemoze hrat v strede zalohy prestarnuty uz dlhodobo spomaleny strotman, nemoze hrat na kraji perroti ktory ma jednu klucku a je citatelnejsi ako novy cas pondelok rano. Radja je podla mna skor cistic a motor zalohy nie tvorivy hrac vpravo Cengiz je momentalne v laufe ale nemozeme sa spoliehat len na 20r chlapca,ze nas vkuse zachrani...
Dnes to bol za mna jeden z najhorsich vykonov AS to muzstvo potrebuje obmenu a prichod 2-3 hracov ale najviac potrebuje trenera na styl Ancelotti , Tuchel alebo jemu podobny kde by bol jasny rukopis a vie s muzstvom aj tvorit a nie hrat ako v doraste po krajoch a hotovo.

Neviem ako sa z tychto hovien dostat ( teda viem - vymenit trenera ) ale bojim sa ze v tomto zlomovom obdobi je to malo pravdepodobne ( aj ked teraz sa mozno lame sezona - ktora uz je napoli zlomena )

Ak som niekoho nahneval dlhym citanim ospravedlnujem sa ale musel som to dostat zo seba von ..
Hezkej post
Ty prachy za Schicka jsou hrůza, ale ok
Když jsme ho chtěli, tak jsme šli vabank, je na něm, jak se vyplati
Horší se ta ztráta Salaha, teda těžko šlo předvídat, že půdě až takhle nahoru, ale do PL se chodí za jiný peníze, si myslim
A odchází...
no, chyba asi byla sázet na shicka tak, že Salaha zvládne nahradit, zvlášť po nulovy přípravě a potom co ho Trovato mrdky z turina ani po prohlídkách nevzali
Schick by měl startovat cca na underovy čáře. Ale to už je fuk.
Jen jsem chtěl říct, že čisté hracsky vzato, pokud jsme tyhle lidi chtěli, tak ok, ale asi to mělo být ještě nějak doplněno

Druhá věc je difra, to mě velice bolí

A monchi (a jeho specializace na lazaret a lidi jako je gonalons)

A takhle až k jimovi, kterej ma tohle všechno na triku
lazio merda, porca madonna.

Odpovědět