23. kolo, Verona-Roma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac

Re: 22. kolo, Verona-Roma

Příspěvek od Francesco Totti AS » 04 úno 2018, 14:27

Džeko měl dneska všechno na levačku. Podle mně dneska, hlavně v prvním poločase, nehrál špatně.
Škoda té redky, zase jsme po ní uplně rezignovali na fotbal. I v 10 se dá hrát fotbal, kór s předposledním Hellasem.
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 04 úno 2018, 14:28

Teda to byl výkon. Příště Defrel do základu, snad bude lepší i Schick už a aspoň pár minut. Líbil se mi Gerson, Cengiz a stoperská dvojice.

Forza ROMA!

90210

Příspěvek od 90210 » 04 úno 2018, 14:28

Ufff, zijeme. EDF zije, byt to Pellegrini jako spravny Riman radne zkomplikoval, ale pokud budeme hrat v podobne, tak se z krize muzeme dostat. 4 -2 - 3 - 1 je presne to, co potrebujeme a na co mame hrace.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 04 úno 2018, 14:35

HURAAAAAAAAAAAAAA :sala: čengiz ty to v sebe mas chlapče!...radost manolasa na konci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: urcite sa vsetkym ulavilo...to 4 miesto musime dat,inter je tragedia....LM sa blizi,treba sa dostat do dobrej nalady...DAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :roma:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 04 úno 2018, 14:36

phpBB [media]

zlatý body
lazio merda, porca madonna.

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 04 úno 2018, 14:46

Romulus píše:LM sa blizi,treba sa dostat do dobrej nalady
Shaktar porazil Slávku v přípravě, musíme zabrat
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

90210

Příspěvek od 90210 » 04 úno 2018, 15:38

Nevidel jsem to cely, zapas jsem zapnul tesne pote, co dal Under gol a po polocase jsem musel odejit a sledoval to tu a tam na mobilu a pak zase az poslednich par minut, ale hlavni rozdil mi prisel v tom, ze Radja byl v tomto rozestaveni zpet ve hre a byl tim rozdilovym faktorem. Prvni polocas jsme hrali po dlouhe dobe dobre a vytvareli si sance, tato vyhra muze byt jednim z klicovym bodu sezony, protoze pokud by Verona nedejboze srovnala, tak uz se z ty deky asi nevyhrabeme.

BTW muze mi nekdo vysvetlit, proc se po prvni vyhre v kalendarnim roce ZASE resit Dzeko? OMG... :roll:

Po tomto zapase bych tam nasadil rozhodne pokudmozno to samy co dnes a jsem si jistej, ze to samy udela i EDF. Defrel ani Schick si zatim rozhodne nezaslouzi vystrnadit Dzeka ze zakladu. Ten Defreluv unik na konci byla prvni dobra vec, kterou v nasem dresu udelal, ale to mi prijde jaksi malo. O Schickovi se vubec nema cenu bavit.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 04 úno 2018, 21:27

90210 píše:Nevidel jsem to cely, zapas jsem zapnul tesne pote, co dal Under gol a po polocase jsem musel odejit a sledoval to tu a tam na mobilu a pak zase az poslednich par minut, ale hlavni rozdil mi prisel v tom, ze Radja byl v tomto rozestaveni zpet ve hre a byl tim rozdilovym faktorem. Prvni polocas jsme hrali po dlouhe dobe dobre a vytvareli si sance, tato vyhra muze byt jednim z klicovym bodu sezony, protoze pokud by Verona nedejboze srovnala, tak uz se z ty deky asi nevyhrabeme.

BTW muze mi nekdo vysvetlit, proc se po prvni vyhre v kalendarnim roce ZASE resit Dzeko? OMG... :roll:

Po tomto zapase bych tam nasadil rozhodne pokudmozno to samy co dnes a jsem si jistej, ze to samy udela i EDF. Defrel ani Schick si zatim rozhodne nezaslouzi vystrnadit Dzeka ze zakladu. Ten Defreluv unik na konci byla prvni dobra vec, kterou v nasem dresu udelal, ale to mi prijde jaksi malo. O Schickovi se vubec nema cenu bavit.

To bude asi problém, protože Nainggolan ani Pellegrini příště nastopit nemůžou. A jak koukám na Benevento teď, tak Neapol v plný síle s ním má občas problémy...

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 05 úno 2018, 10:41

prvy polcas bol z nasej strany vyborny, hrali sme na dva-tri dotyky, rychlo, priamociaro.
Dzeko dominoval v osobnych subojoch a mal som pocit, ze ich to s Radjom takto blizsie seba bavilo oboch omnoho viac.

aj do druheho polcasu sme podla mna nastupili koncentrovane, no poznacil ho nekompetentny rozhodca, ktory uz pred tou cervenou zapas nezvladal, piskol tam v nas prospech par nezmyslov, vylucil ich trenera, a tak pri tom Pellegriniho oranzovom zakroku kompenzoval a udobroval si publikum.

to, ze sme to potom zvladli uhrat za tri body, je velmi prijemnym prekvapenim a spolu s hernym prejavom do cervenej karty to naznacuje, ze muzstvo zije.
ak by sa nam vyhli zranenia a dajboze prispeli nejak zmysluplne k sezone aj Sik s Defrelom, tak to este moze byt pozitivna sezona...

tato vyhra ma vacsiu cenu ako tri body a snad bude opakom toho, cim bola po inej cervenej remiza v Janove.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 úno 2018, 15:52

červená Pellegrinimu úplne jasná, šiel tam jak typický rímsky odchovanec, loptu nechcel hrať ani náhodou.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 06 úno 2018, 11:54

Vážení, dne 8.2.2018 od cca 22:00 hodin bude na fóru probíhat pokus o update současné verze na novější, fórum tedy bude po nezbytnou dobu nedostupné.

Když říkám pokus, věc se má tak, že Skeči si věc nastudoval a pokusí se ji uvést do praxe. Jak víte, děláme to tu trošku na koleni a svépomocí. V případě neúspěchu to zkusíme jindy :mrgreen:

Díky Skečimu za věnovaný čas a Vám díky za pochopení.

Forza Roma

lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 06 úno 2018, 20:46

chvála bohu za ty dary

daje
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Odpovědět