17.kolo, Roma-Cagliari

Serie A

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Re: 17.kolo, Roma-Cagliari

Příspěvek od Agostino » 16 pro 2017, 23:02

Cagliari 0 striel na branu, pred zapasom tvrdenia, ze vraj nepridu odkopavat lopty, ale hrat otvoreny futbal...
prezili sme si dost velku krizu a ak by sme dnes remizovali, tak by sme si sli na juventus v podstate po klinec do rakvy.

ked vidim toho Schicka a spomeniem si, aky sympatak bol Salah a aky bol jeho prinos pre nasu hru a spolupraca s Dzekom, tak mi je z toho fakt smutno... ale aspon ze sa vedia chlapci dohovorit cesky...

inak Dzeko a Radja su v hernej krize a Kolarov sa mi dnes uz tiez nepacil a vobec by som sa necudoval, keby toho mal plne zuby.

Fazio je general!
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 16 pro 2017, 23:27

ty vole, tak dneska všichni svatý

ale zlatý body, takže daje Roma daje

i když se mi to moc nelíbilo, ale to nejsem jedinej
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 16 pro 2017, 23:52

Po matnejch výkonech by mohlo něco takovýhleho nakopnout, ne?

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 17 pro 2017, 12:32

Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

Schick se do toho musí dostat, nezatracujme ho, před týdnem vypadal docela dobře, teď hůř, ale hraje týden. TÝDEN.

Proti Juve MUSÍ nastoupit Faraon, je z nich nejgólovější.

Důležitý 3 body, plešoun rupl s Udine. Teď neprohrát na Juvemerdě.

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

90210

Příspěvek od 90210 » 17 pro 2017, 15:31

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

Schick se do toho musí dostat, nezatracujme ho, před týdnem vypadal docela dobře, teď hůř, ale hraje týden. TÝDEN.

daje!!!
He? Perotti je kope suprove, tohle bylo poprvy, co mu ji golman chytil, to se muze stat. Golman zustal stat a Diego to nasolil presne tak, jak to golmani maji radi, tzn. kopl to blbe. Ty koukam hodne jedes to 'zero to hero' videni, tolik typickym pro fanousky AS.

To samy Spalletti, 3.-4. nejlepsi trener nasi historie, kterej odesel do znacny miry kvuli vypatlanym fanouskum. Treba ja ho mam rad a budu ho mit rad at uz bude trenovat kohokoli.

Utok vubec nefunguje, je to problem. Perotti si odehraje svoje, Dzeko se snazi neco udelat z niceho a udelal penaltu, ale se Schickem to bylo nefunkcni.

Se stesim jsme vyhrali a zabranili blizici se krizi, to je dulezity. Jedeme dal.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 17 pro 2017, 15:58

spalletti se má radši než by měl, což vedlo i k jeho konci u nás

perotti pěty kope docela spolehlivě, ale měl by se naučit to kopat i normálně, aby ty gólmany překvapil, už ho docela znaj
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 17 pro 2017, 16:22

Souhlasím, že Perotti to kope skvěle. Jednou dal tyč a teď to poprvý vyloženě zesral, jinak tam chybu nevidím. Mohl by se naučit překvapit, něco změnit.
Zápas jsem neviděl, ale poslední zápasy nám nefunguje útok. Dokonce už se mluví i o posilách. Under nepřesvědčil, Schickovi dáme ještě pár zápasů a Edin by podle mě potřeboval oddych.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 17 pro 2017, 16:33

co to cooooo .zapas som nevidel,bol som pit...ako to tu citam,nic sa nezmenilo a hrame sracku ,rimski bohovia su s nami panboh zaplat.....to hral patrik šik naozaj tak tragicky?,priznam pravdu,moc mu neverim....dzeko je v krize ako pica...najvtipnejsie je ,ze ak vyhrame dohravku,predbehneme inter,co ma iba 1 prehru :lol: :lol:

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 17 pro 2017, 17:50

Ja som zaspal, ale kym vyhravame, som ochotny tuto hru tolerovat.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 17 pro 2017, 18:44

90210 píše:
IL PRINCIPINO (Richie) píše:Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

daje!!!
He? Perotti je kope suprove, tohle bylo poprvy, co mu ji golman chytil, to se muze stat. Golman zustal stat a Diego to nasolil presne tak, jak to golmani maji radi, tzn. kopl to blbe. Ty koukam hodne jedes to 'zero to hero' videni, tolik typickym pro fanousky AS.

To samy Spalletti, 3.-4. nejlepsi trener nasi historie, kterej odesel do znacny miry kvuli vypatlanym fanouskum. Treba ja ho mam rad a budu ho mit rad at uz bude trenovat kohokoli.

Utok vubec nefunguje, je to problem. Perotti si odehraje svoje, Dzeko se snazi neco udelat z niceho a udelal penaltu, ale se Schickem to bylo nefunkcni.

Se stesim jsme vyhrali a zabranili blizici se krizi, to je dulezity. Jedeme dal.
Sushi ti vesměs odpověděl za mě. Jako typickej "zero to hero" za to Perottiho kritizuju dlouhodobě, nelíbí se mi to, typický "patičky, pičovinky a pak to tak vypadá", jak jsme říkali my. Tyčka, pak toto, zas tolik jich nekopal, brankáři už to přečtou a když to nekopne přesně za tyčku, budou to chytat jako včera. Machrovinkama nás málem připravil o 2 body a hotovo. Chci, aby to přinejmenším střídal s normálním kopem, jinak nechci, aby pětky kopal. Vadí mi to, trnu při každém jeho pětkovém rozběhu. Můj názor, za nímž si dlouhodobě stojím, žádný tvoje "zero to hero". Sorry jako.

To samý Spalletti. Ty obzvlášť moc dobře víš, jak jsem ho do Říma chtěl zpět ještě v době Enriqueho a Garcii, jak jsem byl rád, když přišel, a jak jsem byl smutnej, když to prodloužit nechtěl. Způsob, jak se o nás vyjadřoval dříve a jakým pak odešel, řeči kolem, Inter etc. mi ale pranic neimponovali. Já toho člověka nikdy hejtovat nebudu, vážím si ho pro to, co u nás dvakrát dokázal. Ale že se skutečně "má radši než by měl" je bez diskuse a sympatizovat jsem s ním skutečně přestal. Pokud se tě dotklo slovo "plešoun" a přimělo tě bez souvislostí mne zařadit mezi typické fans á la "zero to hero", fakt si z toho nemíním dělat těžkou hlavu, protože je to strašná kokotina. Sorry jako.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

90210

Příspěvek od 90210 » 17 pro 2017, 19:00

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
90210 píše:

daje!!!

Sorry jako.
:roll:

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 17 pro 2017, 19:22

inak vcerajsi zapas dal novy rozmer tomu vtipu, ze vyhrali sme 2-0, goly dali Fazio a Replay...
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 17 pro 2017, 20:23

K zápasu:
extrémně vydřenej výkon skoro bez čehokoliv pozitivního
pochválit lze možná jen stoperskou dvojici plus Florenziho (a toho tak spíš jen za bojovnost a chuť)
pravá strana nefunguje, protože nemáme beka (zdravíme Ivana Perése...teda Bruna Pirise) a ani pravý křídlo, takže tam nastupuje každej, kdo je schopnej udělat dva rychlý kroky, do toho Kolarov sotva chodí, protože hraje skoro všechno, to však nevadí Eusebiovi hrát přes křídla s minimálním zapojením záložníků, celá hra se pak odvíjí od toho jesli Kolarov, Radja nebo Diego něco nevykouzlí
nechápu enormní hate na Schicka, obzvlášť po tom, co včera předvedla celá řada jinejch playerů (krom Džeka, toho je tady zakázáno kritizovat)

poslední dva tři zápasy docela dobře ukazujou jak jsme na tom s kádrem (bravo Monchi) s taktikou (bravo DiFra) a s formou zejména klíčovejch hráčů, včera sem se cejtil zas jak za Rudiho Garcii, až na to, že ten měl ještě míň kompletní tým a trvalo to rok a půl, než sme se v týhle fázi ocitli
paradoxně sme pořád v boji o titul, postoupili sme ze skupiny smrti v LM z prvního místa a sezona není ještě ani v půlce

#ještěžemámetyfanouškytakvypatlaný #rollingeyesagain
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 17 pro 2017, 20:48

PsYchr píše:K zápasu:
extrémně vydřenej výkon skoro bez čehokoliv pozitivního
pochválit lze možná jen stoperskou dvojici plus Florenziho (a toho tak spíš jen za bojovnost a chuť)
pravá strana nefunguje, protože nemáme beka (zdravíme Ivana Perése...teda Bruna Pirise) a ani pravý křídlo, takže tam nastupuje každej, kdo je schopnej udělat dva rychlý kroky, do toho Kolarov sotva chodí, protože hraje skoro všechno, to však nevadí Eusebiovi hrát přes křídla s minimálním zapojením záložníků, celá hra se pak odvíjí od toho jesli Kolarov, Radja nebo Diego něco nevykouzlí
nechápu enormní hate na Schicka, obzvlášť po tom, co včera předvedla celá řada jinejch playerů (krom Džeka, toho je tady zakázáno kritizovat)

poslední dva tři zápasy docela dobře ukazujou jak jsme na tom s kádrem (bravo Monchi) s taktikou (bravo DiFra) a s formou zejména klíčovejch hráčů, včera sem se cejtil zas jak za Rudiho Garcii, až na to, že ten měl ještě míň kompletní tým a trvalo to rok a půl, než sme se v týhle fázi ocitli
paradoxně sme pořád v boji o titul, postoupili sme ze skupiny smrti v LM z prvního místa a sezona není ještě ani v půlce

#ještěžemámetyfanouškytakvypatlaný #rollingeyesagain
Co? Vždyť to šlapalo skvěle, teď je menší hluchý místo, z kterýho se můžeme v pohodě dostat.
I tak jsme reálně ve hře o titul, Ligu mistrů zmiňovat ani nebudu (pro některý je málo první místo v týhle skupině), máme nejlepší obranu v lize a od začáttku sezóny (jsme skoro v polovině) jsme prohráli 3x (Neapol, Inter, A. Madrid).
Takže...běžte s těma neustálýma negativníma komentářema do prdele a fandite. Pokud chcete širokej kádr až do řitě a trofeje jak na běžícím týmu, tak doporučuju přesedlat na Real, PSG atd...

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 17 pro 2017, 21:06

Takže bysme se tady měli všichni objímat a skákat radostí do stropu, protože sme vyhráli 1:0 s Cagliari golem v devadesátý čtvrtý minutě?
Výsledek a výkon mužstva jsou dvě rozdílný věcí, dokavaď budou výsledky, tak se výkon nesmí kritizovat?
A až výsledky nebudou? Co pak?
O trofejích nebyla ani řeč btw
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Odpovědět