2.kolo ROMA-Inter

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Re: 2.kolo ROMA-Inter

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 27 srp 2017, 21:46

pičo, přijeli jsme s polovičkou od sousedů z týdne ve slovenským ráji a v Tatrách, včil v 8, chtěli jsme do šesti. 2 hodiny policajti a protokoly. sestřelila nás izraelská piča v koloně před Ružomberokem. prostě jsme jeli kolona aut, řekněme, 70-80 a najednou to začlo brzdit na 0-10. Auto přede mnou to ubrzdilo, já to tak tak zašlápl, ještě jsem stihl zapnout dvoublinkr, auto za mnou zastavilo tak 10 cm za mnou a auto za tím byla izraelská piča, co obdivovala krásu slovenských hor, leč bohužel ne z vrcholu štítů jak my, ale za jízdy a napálila to do toho auta za náma, to do nás a takhle nás pomrdala pět za sebou, teda před sebou. Renault nějak dojel, ale zadek je na sračky a předek do jisté míry tak. Typická řetězovka. Izraelská piča měla navíc auto půjčené kdesi v Rakousku, takže su zvědavej, jak tohle pojišťovny pořeší. Radost.

Takže nasranej na ultimo, ale celkem rád, že žiju, dojedu dom, že si spravím náladu rozbitím Luciana a spol.

tak mi přítelkyně našla aspoň highlighty ze včerejška a vidím tři tyčky našich a pak tři góly Intermerdy a úspěch pičusa zkurveného holohlavého

k tomu se tak jakože chystáš na EL na Zlín do Olmika a oni chytí Moldavce, Rusáky a FC Kodaň.

a zítra do práce...

omlouvám se, nacpal sem to do jednoho, co není tučně a velkým je offtopic, sorry
dobrou
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.kolo ROMA-Inter

Příspěvek od Sushi » 27 srp 2017, 22:05

viděl jsem bohužel/bohudík jen sestřih, zdálo se, že jsme byli lepší, to samý jsem i tak různě četl... co jsme si vybrali co se týče štěstí v bergamu, to nám teď asi chybělo

sere mě, že nepoužili VAR na tu pětu na perottiho

nojo, musíme makat, sezóna dlouhá
lazio merda, porca madonna.

Odpovědět