1.kolo Atalanta-ROMA

Serie A

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

HugoBoss27
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Re: 1.kolo Atalanta-ROMA

Příspěvek od HugoBoss27 » 20 srp 2017, 20:08

Pozitivum
-jednoznacne golman
-nakup Kolarova
-Stephan na place
-JJ a jeho snažení
Mínusy
-zatim ZATIM Di Fra(pro mě jednoznačně rozestavením)
-Kostas
27

danko10
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od danko10 » 20 srp 2017, 20:09

Largo píše:Zapas jsem nevidel, hodnotit nebudu. ale tri body a cisty konto jsem v Bergamu fakt necekal. Nutne ale potrebujem stopera k Manolasovi a krajniho utocnika.
Zápas si nevidel, ale kokotiny budeš písať furt tie isté.
Obrázek

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 20 srp 2017, 20:10

Defrel není pravý křídlo a fakt je nesmysl NAMÍSTO Mahreze koupit Schicka. Defrel je jasný striker, Edinův backup.
Ninja musí hrát výš, jako za Luciana.
S Peresem se stalo přesně to, co jsem očekával. Karsdorp out, Flore nějakej pátek taky ještě nebude, tak jsem zvědavej, co s tím budem dělat.
Kolarov vynikající.
Jesus rozhodně z těch lepších výkonů.
Gólman jistý, sebevědomý.
Jinak holomajzna, ale tři body jsou tři body.
Co chválím a kvituju nejvíc je, že jsme dřeli jak koně. Mančaft je zdravej, věřím, že si to sedne a tvář najdem brzo i herně. Každopádně to pravý křídlo je nutnost, rychlonutnost!

daje
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 20 srp 2017, 20:20

citam uz niekolky krat, ze Defrel hra mimo pozicie, ale na hrote si ho teda velmi predstavit neviem...
a podla mna je Atalanta silne muzstvo, dnes si minimalne bod zasluzili a podla mna vezmu body aspon jednemu z timov, ktore budu hrat o top 4.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 srp 2017, 20:21

Agostino píše:citam uz niekolky krat, ze Defrel hra mimo pozicie, ale na hrote si ho teda velmi predstavit neviem...
a podla mna je Atalanta silne muzstvo, dnes si minimalne bod zasluzili a podla mna vezmu body aspon jednemu z timov, ktore budu hrat o top 4.
Veď tam hral posledné 2 roky v Sassuole vkuse, nemusí mať každý hrotový útočník meter 90

HugoBoss27
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 20 srp 2017, 20:22

Agostino píše: a podla mna je Atalanta silne muzstvo, dnes si minimalne bod zasluzili a podla mna vezmu body aspon jednemu z timov, ktore budu hrat o top 4.
Nechápu jejich střídání Petagny
27

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 20 srp 2017, 20:26

vyhra na uvod,sen je skutocnostou :smoke: v Bergame sme hrali zle pod špalkom aj pod EDF,rozdiel je ,ze pod špalkom sme tam prehrali,Atalanta hra skvely futbal a pri centroch Papu Gomeza som sa isiel posrat,strasne dobry hracik...v utoku sme prakticky nic nepredviedli,ale Kolarov ukazal ,ze je to stary skuseny lisiak a hned na uvod si ma ziskal,urcite najvacsia posila leta.
hraci:
Alisoon: skvely vykon,nerobil ziadne blbosti a presne rozohraval,navyse posobi v brane s kludom,mam z neho skvely pocit.
-utok:nic neukazali,dzeko tam aspon napadal a bojoval,minulu sezonu by som si to asi nevsimol,perroti neviditelny a Defrel ma vobec nepresvedcil
-zaloha:de rossi bol viac v obrane a vypomahal,Kevina totalne odrezany a Radja tam dobre sprinty ale nemal komu nahrat...Salah bude moc chybat.
-obrana:Kolarov skvely,stoperi vyborne ,jesus ma velmi prekvapil a Bruno Peres tiez,mal to o to tazsie,ze takmer vsetky utoky isli cez jeho stranu...uprimne sa mi ani nesnivalo ,ze udrzime ciste konto,na konci sme mali velke stastie,pod Garciom by sme dostali gol 95 minute...
3 bodiky na uvod su vzdy velmi dobre a zvlast v Bergame ,Eusebio moze byt aspon v klude na tyzden v dusnom rimskom prostredi,ale hrat takto furt nemozeme a ani nemozme ! ...Francesca na tribune to asi moc nebavilo,zvlastny pocit ho tam vidiet :( ...DAJE ROMA DAJE !!! :danko:

90210

Příspěvek od 90210 » 20 srp 2017, 20:28

Potrebujeme nekoho, jako byl Salah, tj. kdo by to tam rozlital a vytvarel tak prostor a sance pro Dzeka. Bylo by super, kdyby nam Juventus pustil Cuadrada.

Snad ma B.Peres to stehno jen natazeny, jinak jsme v riti i pres to, jak to tady mnozi hejti a prodavaj po vzoru "musime prodat B.Perese a nasledne koupit nekoho, jako B.Peres v Turine."

Meli jsme stesti a je to dobre, jinak by to s nami slo s kopce uz od samyho zacatku a zname tu rimskou mentalitu. Kdyz v prdeli, tak poradne.

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 20 srp 2017, 20:29

Ty vole
Oni nám mohli v klidu naložit
Prohráli sme snad devadesát procent soubojů
Na jednom křídle byl u lajny utopenej Diego, na druhym klasická devítka Defrel
Diego mě hrozně vadil, ani nevim proč. IMHO když bude Faraon zdravej, tak bude hrát on
BP je časovaná bomba a co je horší, že jesli se zranil, tak nám bude chybět
Manolas z pěti příher dá čtyři soupeři
díru mezi obranou a útokem, kterou pod Špalkem vyplňoval Radja, se dneska snažil vyplňovat Džeko....kterej pak samozřejmě chyběl tam, kde měl bejt

máme nekompletní tým, odešli dost klíčový hráči, na kterejch ta hra stála a který nebyli doteď nahrazeni (bravo Monchi), tým není ani dostatečně připravenej na ten způsob hry, kterej chcem hrát, ani k tomu není uzpůsobenej, bylo to vidět už v přípravě a nabízí se otázka, proč s tim DiFra nic nedělá

ufff, abych nebyl úplně kritickej a nepropadnul zde vládnoucímu pesimismu, tři body z Bergama sem nečekal, Becker zodpovědnej výkon, Kolarov posila jak kráva, JJ výbornej zápas a ještě neskončil přestupák, takže....

:daje: :daje: :daje:
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 20 srp 2017, 20:33

HugoBoss27 píše:Pozitivum
-jednoznacne golman
-nakup Kolarova
-Stephan na place
-JJ a jeho snažení
Mínusy
-Kostas
1 polcas hral zle ale 2 polcas to bol stary dobry Manolas s Karsdorpom moze vytvorit zaujimavu dvojicku

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 20 srp 2017, 20:35

Je to offtopic ale hraje vůbec ještě Lamela? To je totiž hráč, kterýho my potřebujeme :))

Hoši nechte toho pesimismu, herně sice na hovno, ale tři body doma!!

HugoBoss27
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 20 srp 2017, 20:44

Romulus píše:
HugoBoss27 píše:Pozitivum
-jednoznacne golman
-nakup Kolarova
-Stephan na place
-JJ a jeho snažení
Mínusy
-Kostas
1 polcas hral zle ale 2 polcas to bol stary dobry Manolas s Karsdorpom moze vytvorit zaujimavu dvojicku
Mě Manolas přijde že se soustredi na letici balon,akci nějak ukončí a zase myslí na €£$(je to řek)...asi jsem nějak proti němu no(já měl radši Rudigera )
Karsdorp?Obrovská neznámá ...doufám,že pravého beka zastane ať Alessandro může víc dopředu
27

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 20 srp 2017, 20:55

PsYchr píše:máme nekompletní tým, odešli dost klíčový hráči, na kterejch ta hra stála a který nebyli doteď nahrazeni (bravo Monchi)
přesněji řečeno jeden, totiž Salah (Rüdigera mám sice raději než Manolase a doteď bych byl raději, kdyby odchod proběhl naopak, nicméně pod Spallettim hrál stopera jen v 3-obráncovém systému, jinak hrál buď mimo pozici na beku, nebo seděl a Paredes byl čistej náhradník)

to ale nic nemění na tom, že Defrel na tom RW je chyba, jak už jsem napsal, náhrada už tu měla být
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 20 srp 2017, 21:07

Koukal jsem chvíli na Inter...super fotbal...jak my minulej rok v hodně zápasech...
Za AC skvěle jejich mladej Cutrone, co střílel už v přípravě. AC taky suše 2:0 zatím...

To jen k týmům, co stály minulej rok za hovno.

K nám...tři body jsou tak nějak uhaluzený, ale jsou tam, tohle je potřeba. Jednoznačně je potřeba pravý křídlo.
Naposledy upravil(a) Abaddon dne 20 srp 2017, 21:11, celkem upraveno 1 x.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 20 srp 2017, 21:10

Super! Veril som v tri body. Je zaciatok sezony, neskor si na to nikto nespomenie. Body sa rataju, dolezite nabrat sebavedomie a ujasnit si, co hrame.
Dalsi zapas hadam uvidim.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Odpovědět