38.kolo , ROMA-Janov

Serie A

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Tony
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: 38.kolo , ROMA-Janov

Příspěvek od Tony » 28 kvě 2017, 20:11

Psychopati, zase raz psychopati.

Je to tam.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 28 kvě 2017, 20:22

Nevidel jsem, moc ocenim link na zaznam! Diky moc.

90210

Příspěvek od 90210 » 28 kvě 2017, 20:50

Strasne skvely a smutny zaroven, nemam k tomu co rict, protoze nemam slov.

Neco konci a neco novyho zacina.

PS: Jen proboha doufam, at zustane DDR a Spalletti.

HugoBoss27
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 28 kvě 2017, 21:17

Probíhalo fb živé vyšilaní,díky za to....jinak Wojta a Radja to byl hnus!Jinak Pláč,nervy,euforie,nervy,nervy,euforie,
...
....Pláč pláč pláč ....Hrdost ! :twisted: miluju AS
Kamarádi děkuji za sezonu ....Nervy,šedivé vlasy a LM
:daje: :danko: :roma: :sala: :Ok:
27

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 28 kvě 2017, 23:16

:( :( :(
lazio merda, porca madonna.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 28 kvě 2017, 23:33

Ten malý, čo mu Totti predal kapitánsku pásku bol Pietro TomasselI, čI? Myslel som, že tým slávnostne "korunuje" De Rossiho

EDIT: Tak nie, volá sa Mattia Almaviva

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 29 kvě 2017, 01:02

Já si teď pouštěl tu rozlučku a to je tak strašně smutný, dojemný. Brečela většina stadionu, brečela většina hráčů. Jeden moment byl při tý rozlučce dost zvláštní...kamery zabraly Spallettiho a díváci i v těch emocích začali pískat, to asi taky ledacos napovídá.
Zápas si jdu pustit teď, jsem zvědave, co se dělo. Jinak Džeko 29 gólů - neskutečný.

I já díky všem za sezonu a teď pomalu příprava na přestupní období a další sezonu bez modly Říma.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 29 kvě 2017, 07:22

tak a je to tu ...END... :cry: :cry: co skor zhodnotit sezonu,zapas,ci tottiho ,budem strucny.
-zapas som si pozrel o 00:45 na šrot1 zo zaznamu a kedze som vedel vysledok dopredu ,vedel som kedy padnu goly,co ma zachranilo pred inkfartom.Vacsina si myslela ,ze Janov sfukneme 5-0 lebo bol zachraneny,ale opak bol pravdou,hrali uvolnene a bol to na psychiku velmi tazky zapas .Vsetci uz boli hlavou pri Tottiho rozlucke,vykon to bol dost slaby s milion nahravkami a bez pohybu.Oficialne sa ti Dzeko ospravedlnujem 29 golov,klobucik dolu,buducu sezonu ale 30!..dakujme rimskym bohom ze janov dal tycku a nie na 3:2...dzeko skvela nahravka a perottiho proste zboznujem,sme kurva v lige majstrov,priamy postup si uvedomime v auguste ked nemusime hrat o 2 zapasy navyse !!! nevyradi nas ziadny posrany liverpool alebo hofenheim.
-co sa tyka sezony :...vyradenie s portom velke sklamanie a europska liga este vacsie,tento tim mal kludne na finale ,musime tu poharovu europu konecne zlomit,tam je natom lepsie dinamo zahreb....vyradie z laziom v semifinale v talianskom pohari dalsie velke sklamanie,prisla mala kriza ktora nas stala dve vyradenie .nastastie sezonu zachranilo 2 miesto !
-rozlucka totti :viem drzat emocie-neplacem ked mi ujde tiket za euro ,ale pocas franceho rozlucky som mal slzy na krajicku ,keby som priamo na olimpicu placem ako tie blondinky v hladisku,co tam prisli na 38 kolo ...sport 1 su spiny ze nedali cely ceremonial,snad by ich to nezabilo a vela ludi by si to este pozrelo.
-to ako pustili muziku z gladiatora ,alebo tomu moc podobna ,nadherne....a ked isiel france okolo stadionu ,ZIMOMRIAVKY .s tou jeho najmladsou dcerou to bolo KRASNE ,deti ma zlate...Ilary je jebacka a riadna mrdacka,neviem ci sa mi aj nepostavil...prihovor bol pekny aj ked som picu rozumel,da najst niekde preklad?...inak paletovi a spalkovi to riadne zratali,chudak spalek sa obzeral pri jednom zabere na koho piskaju a to na neho....plakali asi vsetci,toto dojme aj retardov co honia na premier league
-odisla velka FUTBALOVA A SVETOVA LEGENDA,odisla polovica Rima...GRAZIE KRAL RIMA ! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: FRANCESCO TOTTI :danko: :roma:

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 29 kvě 2017, 08:25

Sezonu este hodnotit niekde budem, ale sa vratim k zaveru.

Ludia skutocne piskali ako na Spalka, tak na Pallottu.
Krasny ceremonial.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 29 kvě 2017, 08:50

Carlo píše:Ten malý, čo mu Totti predal kapitánsku pásku bol Pietro TomasselI, čI? Myslel som, že tým slávnostne "korunuje" De Rossiho

EDIT: Tak nie, volá sa Mattia Almaviva
taky jsem myslel že je to Tomaselli
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 29 kvě 2017, 10:31

Jinak...kdo věřil 4 kola před koncem před AC, Juve a dalšími, že bude přímej postup do LM, že uhrajeme 12 bodů? :) Tohle je skutečně takovej malej titul. Teď jsem fakt netrpělivej, co se bude dít v létě.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 29 kvě 2017, 13:49

Romulus píše:tak a je to tu ...END... :cry: :cry: co skor zhodnotit sezonu,zapas,ci tottiho ,budem strucny.
-zapas som si pozrel o 00:45 na šrot1 zo zaznamu a kedze som vedel vysledok dopredu ,vedel som kedy padnu goly,co ma zachranilo pred inkfartom.Vacsina si myslela ,ze Janov sfukneme 5-0 lebo bol zachraneny,ale opak bol pravdou,hrali uvolnene a bol to na psychiku velmi tazky zapas .Vsetci uz boli hlavou pri Tottiho rozlucke,vykon to bol dost slaby s milion nahravkami a bez pohybu.Oficialne sa ti Dzeko ospravedlnujem 29 golov,klobucik dolu,buducu sezonu ale 30!..dakujme rimskym bohom ze janov dal tycku a nie na 3:2...dzeko skvela nahravka a perottiho proste zboznujem,sme kurva v lige majstrov,priamy postup si uvedomime v auguste ked nemusime hrat o 2 zapasy navyse !!! nevyradi nas ziadny posrany liverpool alebo hofenheim.
-co sa tyka sezony :...vyradenie s portom velke sklamanie a europska liga este vacsie,tento tim mal kludne na finale ,musime tu poharovu europu konecne zlomit,tam je natom lepsie dinamo zahreb....vyradie z laziom v semifinale v talianskom pohari dalsie velke sklamanie,prisla mala kriza ktora nas stala dve vyradenie .nastastie sezonu zachranilo 2 miesto !
-rozlucka totti :viem drzat emocie-neplacem ked mi ujde tiket za euro ,ale pocas franceho rozlucky som mal slzy na krajicku ,keby som priamo na olimpicu placem ako tie blondinky v hladisku,co tam prisli na 38 kolo ...sport 1 su spiny ze nedali cely ceremonial,snad by ich to nezabilo a vela ludi by si to este pozrelo.
-to ako pustili muziku z gladiatora ,alebo tomu moc podobna ,nadherne....a ked isiel france okolo stadionu ,ZIMOMRIAVKY .s tou jeho najmladsou dcerou to bolo KRASNE ,deti ma zlate...Ilary je jebacka a riadna mrdacka,neviem ci sa mi aj nepostavil...prihovor bol pekny aj ked som picu rozumel,da najst niekde preklad?...inak paletovi a spalkovi to riadne zratali,chudak spalek sa obzeral pri jednom zabere na koho piskaju a to na neho....plakali asi vsetci,toto dojme aj retardov co honia na premier league
-odisla velka FUTBALOVA A SVETOVA LEGENDA,odisla polovica Rima...GRAZIE KRAL RIMA ! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: FRANCESCO TOTTI :danko: :roma:

Pokusil jsem se držet při překladu originálu....

http://www.eurofotbal.cz/clanky/rimska- ... ni-364869/

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 29 kvě 2017, 15:22

dobře ty largo
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 29 kvě 2017, 23:47

Jj, super

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 30 kvě 2017, 17:19

Sezona parádní, škoda tech par ztracenych bodu, mohl byt titul. Evropska liga no hmm..vsadil jsem se, ze AS postoupi do finale, kde bude hrat s ManU...ale zapas v Lyonu..tam jsem se nestacil divit..no nic jdeme dal..domaci pohar, taktez trochu minela i kdyz Lazio melo zrovna svetlou chvilku a AS si to vybralo bohuzel...prohra nasledne v lize zamrzela. Rozlucka s Tottim..probulel jsem. Myslel jsem ze Špalek neodejde, ale stalo se, doufam, že v létě nebude v kádru průvan a opory zustanou ba naopak pribyde nejakej novej konik..ted by se asi hodil nejakej borec do obrany.Tipuju ale, ze odejde Radja a myslim, ze i Manolas...tak snad bude dobrej skauting a prijdou nejake srovnatelne ba i lepsi posily.Hezke prazdniny a v srpnu pri priprave na travniku na videnou :)
Forza Roma!!

Odpovědět