30. kolo, Roma-Empoli

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

danko10
Official Maggica Roma maniac

Re: 30. kolo, Roma-Empoli

Příspěvek od danko10 » 01 dub 2017, 22:39

Super Klida

Super Džeko

:danko:
Obrázek

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 01 dub 2017, 22:39

To poslední střídání jsem nepochopil.
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 02 dub 2017, 09:41

Hodne slušný výkon od Paredesa

Bruna Peresa po včerajšku nebude hodnotiť nikto? Možno najlepší na place

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 02 dub 2017, 10:08

daje klida

až na dvě situace na pohodu zvládnuté
kombinace Totti-Salah je požehnání pro unavenou obranu, kdyby Momo měl tu finálku lepší, chytli pomalu bůra :mrgreen:

takhle nějak jsem si to představoval
a teď hurá na úterý!

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 02 dub 2017, 13:11

Viděl jsem posledních pět minut, protože jsem byl v práci a hned jsem viděl Tottiho přihrávku z první na Salaha za obranu, takovýhle zrychlení hry je geniální, já Tottiho prostě žeru. :)

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 02 dub 2017, 15:04

Francesco Totti AS píše:To poslední střídání jsem nepochopil.
To ani já. Skoro mi to přišlo, jakoby to bylo Manolasovi naschvál. :shock:
Carlo píše:Bruna Peresa po včerajšku nebude hodnotiť nikto? Možno najlepší na place
Ani zdaleka, za mě slušnej průměr. Centry si tentokrát nijak zvlášť nevybavuji, dopředu se snažil. Dozadu za mě stále marný a vadí mi jeho nedůraz. Přišlo mi, že hrozně často vypustí osobní souboj, když je potřeba přitvrdit.

Jinak výkon, kdy se kluci moc nepředřeli, speciálně začátek byl hodně profesorskej a nebýt odrazu od Edina a záchraně od čárovýho, možná jsme mluvili jinak. Asi už byli všichni hlavami v derby, snad se to tedy odrazí na výsledku pozitivně. Dnes večer ideálně plichta, pokud ale má někdo vyhrát tak radši ti pruhovaní *píp* :roll:

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 03 dub 2017, 14:22

Carlo píše:Bruna Peresa po včerajšku nebude hodnotiť nikto? Možno najlepší na place
Ani zdaleka, za mě slušnej průměr. Centry si tentokrát nijak zvlášť nevybavuji, dopředu se snažil. Dozadu za mě stále marný a vadí mi jeho nedůraz. Přišlo mi, že hrozně často vypustí osobní souboj, když je potřeba přitvrdit[/quote]

To už to máte niektorí takto normálne uložené vo worde, a v prípade potreby už len ctrl c + ctrl v, nie? Viacero dobrých prihrávok za obranu, pokazil slovami jednu prihrávku, v medzihre (čo tu akurát niekto pár dní dozadu spomínal, že je dôležitý) hral veľmi dobre. Vôbec nezmätkoval, vyklučkoval z ťažkých pozícií. U Peresa často tie akcie začínajú, často sa správa ako ďalší box to box záložník. Nie je to proste ten typický brúsič lajny ala Lichsteiner, ale teraz po repre pauze, keď si oddýchol, bolo vidieť zlepšený výkon. Ani to, že by vypúšťal defenzívne súboje, som si nevšimol.

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 03 dub 2017, 15:02

Chtěl jsi reakci, dostal jsi ji. Netřeba mít nic uloženýho, zároveň ale nehodlám měnit názor na hráče po "jednom" slušným zápase (stejně tak jako nebudu hejtovat po "jednom" nepovedeným).

Přihrávky jsem mu nepočítal, pokud ty ano, nezbývá než ti věřit (koukat znovu na to nebudu). Několik kvalitních tam měl, o tom žádná. Ty sis zase nevšiml nedůrazu v soubojích já ano, stejně tak jako toho, že když se zapojil do bránění, rozhodně to nebylo bez zmatků. Zkrátka opakuji za mě v sobotu slušnej průměr, ale rozhodně ne "Možno najlepší na place", což mi ale nepřijde jako nijak srážející hodnocení. Stále nicméně doufám, že půjde nahoru, protože od tohohle postu očekávám buď větší efektivitu v okolí 16ky + zásobování útočníka kvalitními balony ala dědek Maicon (dědek píšu úmyslně, protože je mi jasný, že Maicon v nejlepších letech je těžko dostupná kvalita), nebo cituji "brusiče lajny ala Lichsteiner".

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 03 dub 2017, 23:12

čekám kliduv report :mrgreen:
lazio merda, porca madonna.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele: