View Details

28.kolo, Palermo-ROMA

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Re: 28.kolo, Palermo-ROMA

Příspěvekod PsYchr » 12 bře 2017, 22:36

BRUNOOOOOOOOOOOOOOOO
:daje: :daje: :daje:
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)
PsYchr
Official Maggica Roma maniac

Příspěvekod 90210 » 12 bře 2017, 22:37

Bruno gol za odmenu, Dzeko opet potvrdil jak klicovej je a snad se timto zapasem trochu vzpamatujem.
90210

Příspěvekod Francesco Totti AS » 12 bře 2017, 22:42

Tréňa dá odpočívat základní sestavu, aby je tam pak postupně všechny narval zpátky *omg* navíc proti neškodnému Palermu. S takovou už Francka nikdy neuvidíme.
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player
Francesco Totti AS

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 12 bře 2017, 22:44

Musel být s Nainggolanem domluvenej, nebo tak něco. Ninja se několikrát vyjádřil, že chce raději furt hrát, než trénovat. Ale dnes mu to objektivně už moc nešlo. Jinak přesně to, co jsme potřebovali, naprostá spokojenost, v klidu, bez nervů, jednoznačně, profesionálně. Mám radost.

forza roma
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod Tony » 12 bře 2017, 22:44

No ja neviem co si mam mysliet. Vyhrali sme.

Mam zmiesane pocity.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek
Tony

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 12 bře 2017, 22:47

Hoši, do prdele! Vyhráli jsme 3:0 venku. Po 3 prohraných zápasech v řadě. Naprosto suverénně, profesionálně, bez problémů. Tak si holt kopli pár minut i ti, co ve čtvrtek vyběhnou. Jsem rád, že si 4 kluci odpočali, co to nejvíc potřebovali. A Ninja holt asi chce hrát, jak už jsem psal. Já se raduju, mohlo to být daleko horší, navázalo-li by se na deku. Jdem dál, hergot!

FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod Bones » 12 bře 2017, 23:34

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Hoši, do prdele! Vyhráli jsme 3:0 venku. Po 3 prohraných zápasech v řadě. Naprosto suverénně, profesionálně, bez problémů. Tak si holt kopli pár minut i ti, co ve čtvrtek vyběhnou. Jsem rád, že si 4 kluci odpočali, co to nejvíc potřebovali. A Ninja holt asi chce hrát, jak už jsem psal. Já se raduju, mohlo to být daleko horší, navázalo-li by se na deku. Jdem dál, hergot!

Souhlas! Nepoužil bych takový superlativy, především kvůli začátku druhý půle, kdy jsme opět zbytečně bláznili, což nás v Lyonu stálo match, ale v daný situaci to o moc líp jít nemohlo.

Wojta vyděsil, pak tam ale Diamantiho i pár ošemetnejch míčů vyřešil s přehledem.
+ pro ElShu, hrot mu dnes sednul
+ pro Greniera, pěkný balony a celkově slušnej přehled, zaslouží si v lize ještě kopnout

- pro Moma, zcela nulovej
- za dnešek, byť nerad, i pro Radju, hodně kazil a pálil, v porovnáním s Momem ale není mínus jako mínus

Zbytek ve zkratce, Rui to dával radši na sichr furt od nohy, přínos nulovej, obranná trojka to celkem zvládala, Faziovi ty silový souboje sedí, Rudiger ok, nějakej podrážděnej. JJ invisible, v něco takovýho jsem začátkem sezony ani nedoufal. Paredes to v noze má, párkrát to tam super vymíchal a pěkně utažená střela, teď ještě, aby to měl i v hlavě. Bruno mě neba, fík spíš za gólmanem, ale proč ne, třeba mu helfne. Edin si snad udělal chuť.

Kéžby to tak ve čtvrtek klaplo, budeme potřebovat ale nabuzenýho Radju a trochu míň impotentního Moma... :pray:
Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvekod Abaddon » 12 bře 2017, 23:41

Tony píše:Po tom, co sa jesus prestal hrat na futbalistu a posuva to najblizsim hracom mi az tak nevadi. Jeho miesto v rebricku najneoblubenosti zaujal maiconfuturoperes.

Pista a Paredes skvely. Grenier vyzera jak futbalista. Radju druhy polcas vymeni novy behavy Gerson a dohrame v klude.

Já pořád Jesuse nemůžu ani cejtit.
První gól lahoda, ta přihrávka super. Edin suše a Bruno trefil bránu, super. :) Ušetřený nějaký síly, důležitý tři body (ruku na srdce, nebylo to tak jednoduchý, jak se teď zdá) a hurá na Lyon.
Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvekod Carlo » 12 bře 2017, 23:48

Podla mna teda Rudiger dost slabý zápas, mal tam pár vyložených debilín a prehraných súbojov. Jesus hrá na úplnú pohodu a Fazio sa po tých zlých výkonoch vrátil ku svojej klasike.
Carlo
Warren
Warren

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 13 bře 2017, 14:47

Jesus hraje na pohodu, ale jen dozadu. Uznávám, že to je na stopera to důležitější a na jeho poměry vynikající. Ale prostě jak má balon u nohy, rozjíždím u kompu okamžitý hatestorm. A jak se ve většině případů ukáže, opravněný. On totiž přihraje buďto dozadu nebo soupeři. Vždycky. Nevím, jestli se mám radovat, že přestal dělat kokotiny směrem dozadu. Je to samozřejmě dobře, ale stačí to k naší spokojenosti?
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 13 bře 2017, 18:57

a ještě k hejtu, proč si ani tentokrát nezahrál Totti

It looked like Francesco Totti was going to come on at one point but that never materialised. What happened?

“He noticed an issue while he was warming up. He told me he had some back trouble and that he would prefer not to go on.”
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod 90210 » 13 bře 2017, 19:16

Ohledne stoperu bych to videl stejne jako Karl.

Ohledne Tottiho bych to videl tak, ze do golu Dzeka jsme si koledovali jak svina a Dzeko to rozsekl, v ten moment by nam Totti nepomohl, bylo potreba tam dat Dzeka, to samy Strootman jako druhy stridani pred 2. golem, Totti tam mohl maximalne jako posledni stridani na 10 minut pote, co bylo rozhodnuto, ale IMHO je to uz uplne jedno. Totti je na konci kariery a je treba se s tim smirit. Jeho vyuziti pro tym je uz hodne limitovany.
90210

Příspěvekod PsYchr » 13 bře 2017, 20:16

Tak já se k zápasu taky vyjádřim
Porazili sme po nikterak úžasnym výkonu v okleštěný sestavě tým na spadnutí, kterýmu chytal dvaadvaceti letej kluk svůj první zápas v Serii A
Odpočinuli si asi tři lidi, krom těch, který ten tým nejvíc táhnou a nejvíc to potřebujou a z lavičkářů, který potřebujounhrát a měli by mít obrovskou motivaci se ukázat si zahrál šedesát minut Greniér
Nesdílim euforii, doufám že s Lyonen nerupnem a modlim se, aby se nám nezranili hráči
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)
PsYchr

Příspěvekod klida » 14 bře 2017, 00:51

phpBB [media]
twitter.com/asroma_cz

Obrázek
klida