20. kolo, Udinese - Roma

Serie A

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Re: 20. kolo, Udinese - Roma

Příspěvek od Bones » 15 led 2017, 20:31

Důležitý 3 body, po podobných vydřených výhrách jsme tu v historii volali, takže sláva. Koukat se na to je ovšem trochu očistec pro nervy. Obzvláště s neproměněnou penaltou a na druhý straně neodpískanou.

Edin za dnešek zaslouží za uši, mizernej výkon. Skoro to ale vypadá, že se najdou tací, co se na to klepou... masterhuntere, když chceš tak objektivně a na rovinu, mrkni na všech jeho 18 gólů v týhle sezoně, max 5 jich je do prázdný + 1 penalta (z těch 13, o kterých mluvíš, tam vidím max 4 + tu penaltu) Tolik k objektivním faktům a "většině"! A i kdyby jich byla zmíněná většina, tak na tom nevidím nic, co by mělo sloužit k hejtu, Edin je prostě typ útočníka, co se má do malýho vápna tlačit a dorážet. Hejtuhodná věc je dnešní pentle, zahozená hlavička potažmo celkově jeho dnešní výkon, ale za dosavadní průbeh sezony si ho vážně nezaslouží. Potřeboval by občas orazit, ale toho se s naším kádrem moc nedočká.

K dalším: Wojtu jsem pravda nikdy moc nemusel, ale poslední dobou předvádí fantastickou jistotu, že si snad přeju, aby se na něj ty prachy na opci našly a on dokázal poslat Wengera a celej slavnej Arsenal k šípku. Moc nevěřím ani jedný věci, ale letos mu to vážně čape (když si člověk odmyslí Porto...)

Radja MOTM, pořád dokola, jestli vážně někdo musí odejít, tak nikdy ne on.

Francesco pár pěkných momentů, ale jeden hrůzostrašnej, stream jsem neměl nicmoc a musel se tak v tlačenicích spolehnout na anglický komentátory, ale ta stupidní klička ve vlastním vápně, po který to smrdělo gólem nebejt bloku na poslední chvíli, to bylo na facku.

Leo mě zatím taky nepřesvědčil, naopak mě často svou laxností nadzvedává.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 15 led 2017, 21:14

Bones píše:Důležitý 3 body, po podobných vydřených výhrách jsme tu v historii volali, takže sláva. Koukat se na to je ovšem trochu očistec pro nervy. Obzvláště s neproměněnou penaltou a na druhý straně neodpískanou.

Edin za dnešek zaslouží za uši, mizernej výkon. Skoro to ale vypadá, že se najdou tací, co se na to klepou... masterhuntere, když chceš tak objektivně a na rovinu, mrkni na všech jeho 18 gólů v týhle sezoně, max 5 jich je do prázdný + 1 penalta (z těch 13, o kterých mluvíš, tam vidím max 4 + tu penaltu) Tolik k objektivním faktům a "většině"! A i kdyby jich byla zmíněná většina, tak na tom nevidím nic, co by mělo sloužit k hejtu, Edin je prostě typ útočníka, co se má do malýho vápna tlačit a dorážet. Hejtuhodná věc je dnešní pentle, zahozená hlavička potažmo celkově jeho dnešní výkon, ale za dosavadní průbeh sezony si ho vážně nezaslouží. Potřeboval by občas orazit, ale toho se s naším kádrem moc nedočká.

K dalším: Wojtu jsem pravda nikdy moc nemusel, ale poslední dobou předvádí fantastickou jistotu, že si snad přeju, aby se na něj ty prachy na opci našly a on dokázal poslat Wengera a celej slavnej Arsenal k šípku. Moc nevěřím ani jedný věci, ale letos mu to vážně čape (když si člověk odmyslí Porto...)

Radja MOTM, pořád dokola, jestli vážně někdo musí odejít, tak nikdy ne on.

Francesco pár pěkných momentů, ale jeden hrůzostrašnej, stream jsem neměl nicmoc a musel se tak v tlačenicích spolehnout na anglický komentátory, ale ta stupidní klička ve vlastním vápně, po který to smrdělo gólem nebejt bloku na poslední chvíli, to bylo na facku.

Leo mě zatím taky nepřesvědčil, naopak mě často svou laxností nadzvedává.
Wojta tuším ve smlouvě opci nemá a jak už jsem psal - dneska jsem četl, že ho chtějí zpět do Arsenalu. No uvidíme.

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 15 led 2017, 21:27

opat strasne dolezite a vydrete tri body, kedze v podstate vsetci okolo nas vyhravaju...
buduci tyzden jeden z klucovych zapasov sezony doma proti Cagliari, ktore dnes dalo stvorku Janovu, lebo lazio ide na ruBentus a napoli hra proti ac milan...

Radja, Kevin, Wojto a Fazio to posledne zapasy neskutocne tahaju.

FORZA ROMA!
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 15 led 2017, 21:27

Všude jsem četl, že opci máme, byť ne malou, oficiální dokument jsem ale neviděl (klíďo?). Takže pokud ho budeme chtít my, tak oni si můžou trhnout nohou, druhá věc je, že Wojta má k Arsenalu a Wengerovi zřejmě dobrý vztah, takže je i otázka, co bude chtít on.

http://www.skysports.com/football/news/ ... anent-deal

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 15 led 2017, 21:42

Tá opcia je 16 mega, a to aj pri jeho aktuálnej forme je úplná šialenosť... to tam dali len pro forma

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 15 led 2017, 21:48

Bones píše:Edin za dnešek zaslouží za uši, mizernej výkon. Skoro to ale vypadá, že se najdou tací, co se na to klepou... masterhuntere, když chceš tak objektivně a na rovinu, mrkni na všech jeho 18 gólů v týhle sezoně, max 5 jich je do prázdný + 1 penalta (z těch 13, o kterých mluvíš, tam vidím max 4 + tu penaltu) Tolik k objektivním faktům a "většině"! A i kdyby jich byla zmíněná většina, tak na tom nevidím nic, co by mělo sloužit k hejtu, Edin je prostě typ útočníka, co se má do malýho vápna tlačit a dorážet. Hejtuhodná věc je dnešní pentle, zahozená hlavička potažmo celkově jeho dnešní výkon, ale za dosavadní průbeh sezony si ho vážně nezaslouží. Potřeboval by občas orazit, ale toho se s naším kádrem moc nedočká.
Vyber si i jiné, kteří na Džeka nadávají, nebo jak ty říkáš, kteří ho hejtují - nejenom mě, díky. Ano, ať takovým útočníkem klidně je, mě to nevadí. Již několikrát jsem zmínil, že mě nebude vadit, když bude samozřejmě dávat góly tak, jak útočník má. Mě ale irituje, že dokáže zahodit tolik šancí a to i TY nemůžeš popřít !!! A ty jeho zahozené šance budou někdy chybět ! A při výsledcích 1:0 jako dnes, to může přijít kdykoliv. Hejtuhodná věc je zase několik zápasů zpětně, kdy neproměnil tutovky, a proto nejde o to, že bych se klepal na jeho mizerné výkony. Já budu rád, když bude dávat goly, ale pokud spálí to, co ve většině zápasu, tak je to fakt špatně. Tot vše :Ok:

Řekne mi někdo, kdo vystřídal Sabatiniho ? A popř. co je to zač ? Nemůžu to najít :roll:

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 15 led 2017, 21:51

Carlo píše:Tá opcia je 16 mega, a to aj pri jeho aktuálnej forme je úplná šialenosť... to tam dali len pro forma
16 mega se ti zdá moc ? Na 26 leteho golmana ? Vyhodili jsme víc peněz za iturbeho a spol. Dle mého by bylo velice dobře, kdyby byl náš.

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 15 led 2017, 22:04

Druhá věta byla obecně zaměřená, tedy i na ty ostatní. Dál jsem reagoval pouze na tebe, protože mě celkem řekněme podněcuje, když se někdo začne ohánět objektivitou a rovinou, přičemž ji tam nemá. Nemít někoho v oblibě je tvé právo, podporovat to nepravdou sice taky, ale donutilo mě to reagovat.

Jinak samozřejmě souhlasím, že toho místy dokáže zahodit fakt mraky a může nás to stát/resp. stálo nás to body. Bohužel je na to ale kolikrát sám a je to pak o to výraznější, což už tak úplně jeho chyba není. I tak jeho čísla a většinu času i výkony nezaslouží dle mého hejt, ale uznávám, že to už je subjektivní věc. Podle mě by mu bodnul backup a ElSha (popravdě i Diego) v loňský formě.

OT: Fiorentina :shock: Edit: kur*a, to mohli vydržet déle a ještě tak hloupej

Carlo: Je to vela, ale je mu 26 a vypadá, že se aklimatizoval, asi bych s tím neměl velkej problém, obzvláště, kdyby Skorupski třeba půlku z toho zaplatil.

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 15 led 2017, 22:14

Bones : hádat se nechci, samozřejmě s těmi čísly jsem to přehnal, to uznávám. Byly tam i hezké goly, ok. Zrovna s tebou souhlasím dost často, bohužel na edinovi se neshodnem. :-)

Viola hraje od začátku fakt sympatickej fotbal, snad to udží !!!!

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 15 led 2017, 22:20

V pořádku, tak to má být, určitá názorová rozdílnost je pro diskuzi lepší. Nicméně oběma nám nezbývá než věřit, že Edin nezabředne do svý loňský "neformy" a fíky tam ještě nasype i v důležitých zápasech, ideálně jako s Neapolí a Interem.

Viola hraje dobře, Juve na druhou stranu hrozně, nicméně nebylo by poprvé, kdyby tohle Juve navzdory výkonu otočilo. No snad ne, prohra by byla oživení vstříc jaru.

klida
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 15 led 2017, 22:21

Šezny mega jistota, úplně se bojím, čím a kdy to jednou vykompenzuje
po 10 minutách jsem měl pocit, že jim dáme pět golů
Štefan opět moc nepřesvědčil
Radja úplně jinde než zbytek týmu
Jacko má štěstí, že rekonstruovali stadion, na tom starym by ta penalta ještě teďka furt letěla nahoru
nevím, koho bych tam dal a hlavně za koho, možná za Paredese, ale instinkt a patrně nejenom můj byl střídat

potřebujeme někoho do rotace aspoň
hlavně nemluvme o titulu
ve čtvrtek Coppa FYI

:roma: :roma: :roma:
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 15 led 2017, 22:25

klida píše:hlavně nemluvme o titulu
:!: :!: :!:
To by jim měl Luciano zakázat pod pokutou.

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 15 led 2017, 22:52

Je radost sledovat uplakánky z Turína, když to nejde tak, jak vždycky :lol: Viola super výkon.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 16 led 2017, 10:30

skvělý 3 body
ninja tahoun jak svině
nechápu že u nás ještě je
balón od kevina byl jak od Frančeho
bylo super zas vidět Frančeho, hnedka poslal nijovi áčko jak svině
daje Roma daje :sala:
lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 16 led 2017, 15:39

přesně tak
Ninja fantastickej výkon, musíme ho udržet
Strootman excelentní balon, Totti ve druhé půli jakbysmet
je potřeba, aby byl Perotti rychle fit
vzadu jsme skvělí, gólman drží, vyhráváme
škoda jen, že ten kádr je fakt úzkej, kor když máš furt tolik lidí zraněných a Salaha v řiti
uvidíme, jestli někdo nedojde, ale zvládnem to

forza roma
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Odpovědět