View Details

18. kolo, Roma - Chievo

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Re: 18. kolo, Roma - Chievo

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 22 pro 2016, 11:59

no jo, je to těžký, když ti imrvére chybí 5 hráčů základu nebo z pomezí základ/lavice

daje
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA
IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvekod 90210 » 22 pro 2016, 17:15

Predpokladana sestava je standardni, tedy ne ten nesmysl co nalinkoval Hugoboss27 se 4-mi utocniky a Ruiem. Povinny 3 body, abychom se udrzeli v cele pelotonu o 2. misto. Proti Juventusu jsme nemeli moc sanci, s prohrou u nich je treba pocitat. BTW vite, ze jsme kdysi vlastnili Chielliniho? Italska obrana, ktera spolu zaroven hraje v repre je jadrem jejich uspechu, zatimco my prodame Romagnoliho a jeste se z toho radujem. :zed:

Tusim, ze v lednu zacina Coppa, nase jedina skutecne realna sance neco vyhrat. Priority jsou tedy jasny : 2. misto v lize, aby se predeslo dalsi pravdepodobne blamazi s predkolem do LM, postup do semifinale v EL, Rim se do semifinale evropskych poharu nedostal skoro 30 let, a vyhra v poharu.

Spalletti se btw vyjadril nejak v tom smyslu, ze pokud se neco nevyhraje, tak neprodlouzi smlouvu. Pro nas je to klicovej clovek, vubec jsem si napriklad nevsiml, ze by tady nekdo ocenil to, jak dokazal srovnat Tottiho s novou roli v tymu. Totti byl zvyklej hrat pokazdy a mnohdy byl vic nez tym, i kdyz na to uz v poslednich letech nemel. Skoncit ale nechtel a uz to opravdu vypadalo, ze se v jeho pripade bude opakovat to, co mam nejmin rad, tj. kdyz legenda klubu po 20-ti letech v tymu na posledni rok odejde nekam do prdele, viz. Mike Modano, Brian Leetch nebo Daniel Alfredsson. Fakt k tomu nebylo daleko.
90210

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 22 pro 2016, 18:15

Pod Lucianem vyhrajem EL. Fakt tomu věřím. A jdu s kůží na trh. Klidně si mě pak sežerte, já mu zatraceně věřím.

forza roma
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod danko10 » 22 pro 2016, 18:15

90210 píše:Predpokladana sestava je standardni, tedy ne ten nesmysl co nalinkoval Hugoboss27 se 4-mi utocniky a Ruiem. Povinny 3 body, abychom se udrzeli v cele pelotonu o 2. misto. Proti Juventusu jsme nemeli moc sanci, s prohrou u nich je treba pocitat. BTW vite, ze jsme kdysi vlastnili Chielliniho? Italska obrana, ktera spolu zaroven hraje v repre je jadrem jejich uspechu, zatimco my prodame Romagnoliho a jeste se z toho radujem. :zed:

Tusim, ze v lednu zacina Coppa, nase jedina skutecne realna sance neco vyhrat. Priority jsou tedy jasny : 2. misto v lize, aby se predeslo dalsi pravdepodobne blamazi s predkolem do LM, postup do semifinale v EL, Rim se do semifinale evropskych poharu nedostal skoro 30 let, a vyhra v poharu.

Spalletti se btw vyjadril nejak v tom smyslu, ze pokud se neco nevyhraje, tak neprodlouzi smlouvu. Pro nas je to klicovej clovek, vubec jsem si napriklad nevsiml, ze by tady nekdo ocenil to, jak dokazal srovnat Tottiho s novou roli v tymu. Totti byl zvyklej hrat pokazdy a mnohdy byl vic nez tym, i kdyz na to uz v poslednich letech nemel. Skoncit ale nechtel a uz to opravdu vypadalo, ze se v jeho pripade bude opakovat to, co mam nejmin rad, tj. kdyz legenda klubu po 20-ti letech v tymu na posledni rok odejde nekam do prdele, viz. Mike Modano, Brian Leetch nebo Daniel Alfredsson. Fakt k tomu nebylo daleko.

Tak pri tomto som si spomenul na solídne výkony Lazia v európskych pohároch.
Obrázek
danko10

Příspěvekod Abaddon » 22 pro 2016, 18:47

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Pod Lucianem vyhrajem EL. Fakt tomu věřím. A jdu s kůží na trh. Klidně si mě pak sežerte, já mu zatraceně věřím.

forza roma

Pokud nebudeme mít v těhlech zápasech opět červený karty (všichni máme v paměti Porto), tak tam šance je. Kéž by...
Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvekod masterhunter » 22 pro 2016, 18:59

90210 píše:Priority jsou tedy jasny : 2. misto v lize, aby se predeslo dalsi pravdepodobne blamazi s predkolem do LM

Fandím římu už tolik let a zažil jsem 1 (slovy JEDEN) titul. Sere mě, že jsme pořád ti druzí. Věcně druzí. Fakt rád vzpomínám na sezonu 2000/2001. Ten vyladěnej kádr, takový jména. Totti za mlada, Batigol, Candela, Cafu, Il Muro Walter Samuel, Montella, Tommasi (muj oblíbenec :-) ) .... Nemusím snad pokračovat. Bohužel si už říkám, jestli se nějakého titulu ještě někdy dočkám.

90210 píše:vubec jsem si napriklad nevsiml, ze by tady nekdo ocenil to, jak dokazal srovnat Tottiho s novou roli v tymu

Nemyslím si, že na to má extra zásluhu špalek. Totti je odjakživa spojován s AS Řím - jako takového srdcaře ho zná celý svět. Myslíš, že by si tohle posral nějakým angažmá v jiném - podřadném týmu ? Já teda ne... Ve finále totti musí vědět, že už na to prostě nemá.

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Pod Lucianem vyhrajem EL. Fakt tomu věřím. A jdu s kůží na trh. Klidně si mě pak sežerte, já mu zatraceně věřím.

Přes Villareal prostě neprojdem. Současná nátura je taková, že se prostě a jednoduše ten tým posere a sesype. Chci se plést ! Ale tohle je klasika. :( Viz. jak píše Abaddon vejš.

A dnes ? Povinné tři body - šance aby se Džeko konečně proti slabšímu týmu trefil (vystřelil hlavně). Doufám v hattrick.

:sala:
masterhunter
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvekod Francesco Totti AS » 22 pro 2016, 19:29

forza roma

já věřím max ve čtvrtfinále. Ale los v poháru nám docela přeje, tam máme šanci
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player
Francesco Totti AS

Příspěvekod Francesco Totti AS » 22 pro 2016, 19:54

Obrázek
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player
Francesco Totti AS

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 22 pro 2016, 20:12

zajímavá sestava, Luciano reaguje na situaci kádru, pojďme vyhrát

:daje: :daje: :daje:
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod masterhunter » 22 pro 2016, 20:13

Hele sledujete zápasy někdo přes Sopcast nebo Acestream ? Ať vím, jestli mám sem dávat linky.
masterhunter
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 22 pro 2016, 20:14

já jezdím obvykle přes sport365 - kvalitní, většinou stabilní linky
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod Vladis » 22 pro 2016, 20:18

Ach jaj...nepokaziť si hlavne sviatky, povinne vyhrať a pripraviť sa na Nový rok poriadne, DAJE :sala:
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!
Vladis
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvekod pasta » 22 pro 2016, 20:39

ano sopcast sleduju :Ok:
pasta
Člen realizačního týmu
Člen realizačního týmu

Příspěvekod masterhunter » 22 pro 2016, 20:42

IL PRINCIPINO (Richie) píše:já jezdím obvykle přes sport365 - kvalitní, většinou stabilní linky

Sopcasty jsou top :-) hlavně bývají v dobré kvalitě...
masterhunter
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvekod masterhunter » 22 pro 2016, 20:45

masterhunter
Legenda klubu
Legenda klubu

PředchozíDalší

Zpět na Liga