7. kolo - AS ROMA-Inter

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. kolo - AS ROMA-Inter

Příspěvek od Sushi » 03 říj 2016, 16:03

phpBB [media]

lepší tohle
lazio merda, porca madonna.

Vladis
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od Vladis » 04 říj 2016, 15:38

tak ja dúfam, že ich to už konečne nakopne a príde tých výhier čo najviac. Máte pravdu, že to bol Džekov jeden z najlepších zápasov za AS, ale ja by som s tým chválením ešte počkal, však vieme ako to dopadlo po Crotone *omg*
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 05 říj 2016, 09:56

Tak jsem byl letos poprvé zas přímo.. Po týdnu Sicílie jsme to vzali domu přes Řím, koupili lístky na Curva Sud (tim jak tam nikdo moc nechtěl, tak už nepotřebujete Tesseru) za 35 euro a vyrazili. Kámoši znaj atmosféru akorát z Emirates, takže je to dost usadilo i přes ty jasný problémy u nás mezi fanoušky. Když se začlo řvát, pořád to mělo sílu, roh Curva Sud - Distinti byl narvanej k prasknutí, ale řada těch diváků byli Japonci, co se přišli na tribunu fotit.. vedle nich pak stáli hajlující kotelníci, který ale aspoň říkali, co jim vadí, měli radost, že s nima stojíme a fandíme a celý to probíhalo celkem v pohodě, atmosféra mě bavila i přes to všechno. Jelo se poměrně málo pokřiků a nejvíc kotel stejně jel v záchvatu nervů na Candrevu, rozhodčího nebo když Kosťa zakopl balon.

Fotbal je úplně jinej když člověk stojí v narvanym sektoru a k tomu se hraje něco takhle infarktovýho, jako byl tenhle zápas. Kluci nechápali, že tohle je jako italská liga, já nechápal, jestli přežiju do poločasu, po těch spálených šancích a protišancích na druhý straně. K výkonu je tu většina napsána, snad jen že Džeko ukázal, co v sobě má, když si věří.. ten gól na začátku pro něj udělal tolik práce, že pak až na to jedno zakončení neudělal snad nic špatně a to ho ještě sral rozhodčí, protože na něj přehlídl spoustu faulů, standing ovation pro něj pak mluví za všechno, stejně jako pro Floreho. Když už jsem u něj, zastavim se u středu zálohy - něco tam šíleně nefungovalo systémem, protože není možný, abychom neudrželi za celej druhej poločas balon, při výkonu Daniho, hlavně Kevina, Floreho a Džeka. Kevina všichni milujou a já nejsem výjimka, on je fakt vítěz. Ten pocit, když přímo proti člověku padá do brány ten Kosťův gól je naprosto nepopsatelnej a úžasnej, trošku mě nasralo, že nešel slavit k nám.

Na konci to byly zase nervy, hlavně po tom dementnim faulu Jesuse, kterej je snad nejhorší levej bek, kterej u nás kdy hrál. Nechápu Carlovo zastávání, ale ten člověk je totálně pozičně mimo, všichni jsme z něj byli na prášky, postupem času bylo vidět, jak si už nevěří, Spalletti tam do něj sypal celej první poločas, ale že by to pomohlo, to se říct nedá. Obrovský díry díky jeho špatný poziční hře, tragická rozehrávka (jeden balon Floremu to fakt nezachrání), nejhorší je, že se na tuhle bídu budem dívat ještě hodně dlouho. Peres na druhý straně dozadu taky nic moc, ale prsty měl v obou našich golech a dozadu mu pomáhá Salah a ne Perotti..

Jinak teda skvělý dojmy, až na ty dementní pojebaný bariéry v kotli, který jsou fakt výsměch a zajímalo by mě, jak funguje ten kamerovej systém.. hodně lidí ho totiž vůbec neřešilo. A nehrál France, takže budu muset zas.

Totální OT: Jeďte na Sicílii, člověk tam zažije ještě dost "slowlife" a já se dostávám do fáze, kdy přemejšlim, jak se tam odstěhovat na dýl.

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 05 říj 2016, 17:02

Maritazzi píše:po tom dementnim faulu Jesuse, kterej je snad nejhorší levej bek, kterej u nás kdy hrál. Nechápu Carlovo zastávání, ale ten člověk je totálně pozičně mimo, všichni jsme z něj byli na prášky, postupem času bylo vidět, jak si už nevěří, Spalletti tam do něj sypal celej první poločas, ale že by to pomohlo, to se říct nedá. Obrovský díry díky jeho špatný poziční hře, tragická rozehrávka (jeden balon Floremu to fakt nezachrání), nejhorší je, že se na tuhle bídu budem dívat ještě hodně dlouho.
jsem fakt rád, že to tak nevypadá jen na mém monitoru, ale i naživo
už bych si myslel, že nerozumím fotbalu
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 05 říj 2016, 17:41

Maritazzi - supr koment, tohle mě baví číst, díky. :) :roma:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 05 říj 2016, 18:16

náááááááájs, zavidim! :Ok:

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 06 říj 2016, 12:09

phpBB [media]
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 06 říj 2016, 14:43

dobře ermes, po delší době (vynechám-li videa o Frančem) video, co má smysl :Ok:

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 07 říj 2016, 07:14

Maritazzi, kde na Sicilii jsi byl?
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 08 říj 2016, 22:15

Letos většinu času v Palermu, ze všech měst, kde jsem byl, jsem nezažil takovou atmosféru a takovou vřelost od všech lidí.. K tomu skvělý jídlo, moře, skvělej noční život i docela hezký holky.. skvělý

Odpovědět