31. kolo, Roma-Atalanta

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Tony
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: 31. kolo, Roma-Atalanta

Příspěvek od Tony » 19 dub 2015, 21:25

Carlo píše:Inak, chýba nám komplet obrana a záloha, ktorá by hrala v základe: Maicon, Manolas, Castan, Balza - DDR, Pjanic, Strootman
To je uz obohrana pesnicka...
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 19 dub 2015, 23:34

já už jsem z toho uplně vyčerpanej

dneska krásnej den a já zabil 2 hodiny u kompu koukáním na TOTO?
lazio merda, porca madonna.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 dub 2015, 00:53

Kebyže hráme aspon tak ako posledné 3 zápasy a remizujeme, poviem si OK, je tam progres, ale my predvedieme znova absolútne otrasný, grcný výkon, bez pohybu, nápadu, energie.

Trochu ma napadá, či to nebude Tottim, on sa dnes nepohyboval na úrovni CAM, on hral regulérne defenzívneho záložníka. Spomalil absolútne všetky akcie a tie ktoré nespomalil stratil. Ljajič okrem toho, že nastrelil ruku Stendardovi nehral nič, to je obohraná stále tá istá pesnička, podla mna ho súperi nemusia vobec brániť, on sa o loptu pripraví aj sám, Iturbe hral posledné zápasy dobre, ale dnes bol na zaplakanie, tak moze hrať nejaký dorastenec a nie 31 milionov ....

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 20 dub 2015, 10:37

Ja osobne som už vo fáze, kedy (zase) čakám na koniec sezóny.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

ErPupone
Bandiera
Bandiera

Příspěvek od ErPupone » 20 dub 2015, 20:22

Garcia vravel ze to bol najhorsi prvy polcas v tomto roku. Ja by som im zaviedol iny rezim a nie futbal posilovnu ale poriadnu manualnu pracu v stoji pri pase na 12h smeny. Pekne rano na 6 do prace a makat vytvarat hodnoty. Strasne ich rozmaznavaju vsade full servis dobre ze im este rite nevytieraju a protihodnota zalostna. Siahnut im na peniaze..Garcia je evidentne nasrany a ma byt vraj dusny pohovor s hracmi tak sa mame na co tesit. Ze nemame momentalne potrebnu kvalitu v utoku? ze su hraci zraneni? Budeme sa donekonecne vyhovarat na nepriazen osudu na spatny vzduch ako ten pas zo Superstar? Tento tym je v hnilobnom stadiu.. Garcia je urcite charakter, ale evidentne si s hracmi nedokaze zjednat respekt nabudit ich dostat z hracov maximum. Peniaze co dostavaju na ucet a ze ich nie je malo tiez nie su roztrhane poliate atramentom alebo inak znehodnotene tak by sa patrilo za tie peniaze aj nejake vykony podavat. Doteraz nechapem preco pri tolkych kopacoch co to flakaju nedostal poriadnu sancu si zahrat ten Vestenicky co si dovolim tvrdit ze je min. raz tak dobry futbalista ako Florenzi a mohol by som menovat dalsich..Neapol vypadala ze odpadava ale chytili druhy dych a verim ze budu mat silny zaver to same Lazio. Sabatini nakupil atrapy futbalistov ktori v kombinacii so zvyskom tymu ktory sa nedokaze na zapas namotivovat a odviest futbalovy vykon vzajomne na seba prenasaju deku ospalost hnilobny proces. Pallotta do toho rve prachy ale tuto sezonu sa uz hodne veci presralo a zato by mal niekto niest zodpovednost. LM je vazne v ohrozeni. Garcia keby uz odstupil by bolo pozde..Sabatini asi tiez viac fajci nez rozumie tomu kto ma potencial a kto je len behajuci vesiak na dresy. Neviem co si priat viac postup do LM a defacto zotrvanie Garcii vo funkcii a opat ziadne zmeny tapanie jak v lige tak v LM alebo nekvalif. do LM odstupenie Garcii a vyrazne zmeny ako hracske tak co sa tyka realiz. tymu.Pallotta je bohuzial tiez velmi benevolentny majitel ako voci trenerovi tak voci hracom..Kazdy trener predsa vstupuje do sezony s nejakymi cielami ktore ma naplnit. Dalsia sezona zmaru tapania..Garcia sam neskonci to je jasne a Pallotta tak nejak sa nema ktomu aby ho odvolal. Vsetko je raz po prvykrat a aj sam velky James musi vediet povedat DOST!

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 dub 2015, 00:08

Tony píše:Ja osobne som už vo fáze, kedy (zase) čakám na koniec sezóny.
yep.
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 21 dub 2015, 19:10

Tony píše:Ja osobne som už vo fáze, kedy (zase) čakám na koniec sezóny.
:Ok:

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 21 dub 2015, 22:27

Taky. A hlavně doufám, že se Saba i s Rudim odjebou někam v pořádně dalekou řiť.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Odpovědět