26. kolo, Chievo-Roma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Re: 26. kolo, Chievo-Roma

Příspěvek od Mick » 08 bře 2015, 17:34

Vladis píše:to je jasné, smeje sa nám celé Taliansko, ale ja fakt neviem, čo si mám myslieť, keď som nevidel ani jedného, okrem Radju snáď, že by sa zdravo nasral a bojoval, ležérny prístup, žiaden futbal a najhoršie na tom je to, že nikto nič nerobí pre to, aby sa niečo zlepšilo...
Horšie je že my pride ako keby to nikoho netrapilo. Len sa povie par naučenych fraz po zapase ako musime sa zlepšit, zabojovat bla bla...... a o tyžden je to znovu rovnake. Ako nechcem hned posielať Rudiho preč ale myslim si že teraz by potrebovali niekoho kto by ich dal do pozoru lebo my to už miestami pride ako keby im to pomaly vyhovovalo že možu hrať taketo hovno a nič sa nedeje a navyše Juventus je už daleko tak čo.
Naposledy upravil(a) Mick dne 08 bře 2015, 21:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od Francesco Totti AS » 08 bře 2015, 18:39

jak tak čtu, tak jsme zase hráli hovno.
0:0 jsem docela čekal, páč Chievo jsou staří betonáři. No nic, večer budem fandit Interu a těšit se na čtvrtek na Violu
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 08 bře 2015, 19:11

serse cosmi by za poslední kola udělal víc bodů než rudi.
lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 08 bře 2015, 19:37

Sushi píše:serse cosmi by za poslední kola udělal víc bodů než rudi.
tak o tom nepochybuj - a možná i se Sienou, natož s tímto kádrem Říma

po 3 týdnech naléhavě opakuji apel - a evidentně už s větší podporou tu na fóru - Rudi Garcia musí odstoupit nebo být okamžitě odvolán :!: :!: :!:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 08 bře 2015, 21:37

já navzdory tomu všemu myslím, že bychom měli poslat k šípku sabu a rudiho podržet...

Vladis
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od Vladis » 08 bře 2015, 22:25

Sushi píše:já navzdory tomu všemu myslím, že bychom měli poslat k šípku sabu a rudiho podržet...
:Ok: ja som rovnakého názoru!
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 08 bře 2015, 23:40

posledních 11 zápasů v lize (od zápasu doma s milánem) = 2-9-0

neuvěřitelný

máme sérii 16 zápasů bez porážky (6-10-0)

a tragický je, že italská liga je tak špatná, že jsme pořád druhý!!!

Romulus
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 08 bře 2015, 23:54

zapas som nastastie nevidel,uz nemam ani silu sa rozculovat nad vysledkami,ze ja kkt som nepodaval rim remizy uz by som bols roselou sensi na bahamach ..........nerad to pisem,rudimu som veril ze tu ostane na dlhe roky ,ale muzstvo je v kanali v srackach ,topi sa v nich .....,rudi stoji nad kanalom a nevie im hodit spravne lano a zakazdmy hodi lano ktore sa roztrha..........................................................................................LUCIANO SPALLETI !!! :roma:

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 09 bře 2015, 09:45

Vladis píše:
Sushi píše:já navzdory tomu všemu myslím, že bychom měli poslat k šípku sabu a rudiho podržet...
:Ok: ja som rovnakého názoru!
podla mna obaja nesu za vykony v poslednom polroku podobny diel zodpovednosti, takze ak, tak by mali ist obaja...
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 09 bře 2015, 11:17

copak za to, jak hrajem, může Sabatini? jasně, ty přestupovky etc. nejsou ideál, ale s tímhle kádrem včetně Sabatiniho za zády musí taková Chieva, Sassuola, Parmy atd. porážet i cvičená opice
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 09 bře 2015, 11:34

na druhou stranu prvního ledna jsme byli pořád v boji o titul a místo aby přišel impuls v podobě ninjy (jako loni) resp. nějakýho hroťáka třeba, a to hned na začátku ledna, přišlo trio spolli-dumbia-ibarbo, z nichž spolli ještě nehrál a ti dva hráli se zraněním a teď se léčej, takže jsme vlastně nekoupili nikoho

do toho jsme prodali i toho destra, takže teď máme JENOM frančeho a za leden a únor jsme odehráli 10 zápasů, jestli se nepletu

jestli tohle se nerovná sabotáži (potažmo sabatináži), tak 9/11 v NY byla taky jen nešťastná náhoda...

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 09 bře 2015, 12:09

V tom máš bezesporu pravdu pro změnu ty. Doumbia se nejenže dvakrát nechytil, ale ještě se zranil a Ibarbo už přišel zraněnej - a ještě nastoupil. Absolutní faux-pas.

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 09 bře 2015, 12:13

Po třetí za sebou (nepočítám toho zahradníka) máme trenéra, kterej se neumí přizpůsobit. LE pořád lpěl na tom svym tiki-taka, Zdenda chtěl za kžadou cenu soupeře přestřílet, i kdyby ty zápasy měli skončit 8:7 a teď je tady Rudi. Jeho systém fungoval, když mu do něj sedli hráči, jenže někdo odešel, někdo se zranil a systém se rozpadl. A opět nepřichází žádná změna.
Mančaft jako AS potřebuje někoho, kdo umí zareagovat, kdo se nebojí změny a umí změnit směr toho týmu.
Je mi tak nějak ouzko, věřil sem, že Rudi je trefa do černýho, ale jestli to takhle pude dál....
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 09 bře 2015, 12:20

Jeho systém fungoval, když mu do něj sedli hráči, jenže někdo odešel, někdo se zranil a systém se rozpadl. A opět nepřichází žádná změna.
A taky se soupeři jednoduše naučili, co na to hrát a on na to absolutně nedokáže zareagovat a jednoduše vůbec neví, co s tím. Neví to hráči, neví to on, neví to nikdo.

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 09 bře 2015, 12:33

Zapas jsem nevidel, ale co jsem videl sestrih, tak nic moc fotbal..pak jsem to vypl hned co jsem videl zlomenou nozku po zakraku ninji...to se mi okamzite zvedl kufrik...skoda priste vyhrjem!!
Forza Roma!!

Odpovědět