23. kolo, Roma-Parma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Carlo
Warren
Warren

Re: 23. kolo, Roma-Parma

Příspěvek od Carlo » 16 úno 2015, 17:21

Na druhú stranu, sám neviem ako by som to v momentálnej situácii poskladal, keď 2 najkreatívnejší záložníci sú mimo (Pjanič, Stroot)

danko10
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od danko10 » 16 úno 2015, 17:44

4231 by malo zmysel, keby boli Viki s Iturbem, si myslím. Ljajić/Totti by mohol medzi nimi vymýšľať tie svoje vecičky a s dvomi strážnymi psami za riťou by sa nemusel až tak stresovať s bránením. Lenže včul máš do krídla Gerviho, ktorý kombinačne uhrá baraniu riť a Verdeho, na ktorom to nemôžeš v jeho veku stavať. V 4231 by Ljajo, hrajúci zľava, zakopával o Tottiho, pretože má návyk za každých okolností zužovať ihrisko a né sa ponúkať do priestoru, s tým, že by mal preberať loptu v pohybe a sypať ju stokrát za zápas na malé vápno Doumbiovi. On môže zľava hrať iba v 433, ako fantasista (kedysi dáááávno Cassano, pamätáš), ale to zas nemôže deviatku hrať Doumbia, pretože to funguje len v prípade, že sú mládenci schopní rýchlej a presnej kombinácie na relatívne malom priestore (takže by tam musel Franče) a taktiež by musel pravý winger vedieť presne kam má bežať a ako dlho musí zostať na lopte, aby sa mu stihol zvyšok osadenstva dostať do účinných streleckých pozícií (Mancini, vieš?), ba čo viac, musel by zvládať veľmi presnú finálku, s citom pre podržanie lopty s hlavou hore, čož teda s Gervim nejde ani na FIFE.
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 17 úno 2015, 10:14

Maritazzi píše:On to Rudi vidí nejlíp z nás, on asi není člověk, co chtěl vyměnit dynamickej fotbal z minulýho roku za sérii sterilních nahrávek ve středu pole. Už to tu jednou psal danko, největší problémy letos byly loni našemi nejsilnějšími stránkami. Na beku nikdo nepředváděl takovou tragédii jako letos, obránci byli klíčoví v přečíslování soupeřů, byli tím momentem překvapení, zároveň vzadu nebyl problém, protože za ně perfektně zaskakovali záložníci. Záloha mi letos přijde jako největší problém, DDR si svoje dozadu odehraje, ale fyzicky je na tom klasicky po každý repre akci špatně. Pjanič jako klíčovej hráč už dávno neni, hraje ve stoje a především velmi nepřesně, což už jsou dva statičtí hráči v místě, kde si potřebuješ prostory otevírat nejvíc. Radja ještě pořád drží, ale nevěřím, že do konce sezony udrží tohle tempo bez zranění s naším zdravotnickym týmem. Tam je největší průser ta absence Kevina, kterej za jeden poločas s Laziem ukázal, že bychom mohli hrát prakticky jako minulou sezonu, kdyby fungovala dynamicky a přesně záloha. To, že to pak nejde v útoku je jen špička ledovce, ale většinu naší ofenzivy nezačne statická záloha, ale někdo z útoku, kdo se na to už nemůže dívat - France, Ljajo, teď už i Verde.
.
:Ok:
lazio merda, porca madonna.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 17 úno 2015, 10:14

Maritazzi píše:Mě tady sere hodně věcí, ale to, že tu půlka lidí nechápu, že France nemůže hrát třikrát tejdně, že potřebuje odpočívat a mít odpovídající podporu od spoluhráčů, mě sere zdaleka nejvíc. Tyhle názory o konci jsou fakt šílený.

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 19 úno 2015, 09:14

snažil jsem na ten zápas zapomenout
výkon a výsledek je hrozná ostuda
na jednu přihrávku dopředu, připadaj dvě dozadu
Doumbia hrát musel, tam nebyla jiná varianta, nehrál ale vůbec dobře
Gervinha tam ale dávat neměl
proti tomudle soupeři tam byli DDR a Keita společně úplně na hovno
co tam předved Manolas na Nocerina bylo strašně hloupý a dost tim u mě klesnul
naopak Yanga-Mbiwa podle mě hodně solidní zápas
od konce listopadu jsme v lize vyhráli dva zápasy, doma ani jeden

je to hloupě zahozená šance se trochu odrazit a v tabulce trochu odskočit
danko10 píše:Dosť, do piči!!!
Klidis, máš tu bordel. Rob s tým niečo.
já jsem dobrej, lidi píšou, nenadávaj si osobně a klikaj furt, Sushi z toho má prachy z reklamy
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 19 úno 2015, 09:30

:lol: jj a že tady těch reklam máme... za chvíli budu chodit na párty jen se zuckerbergem :Ok:

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 19 úno 2015, 13:58

Zapas sice odehranej v dobrym temlu, ale hra dopredu fakt mizerie. Parma sice hrala dobrej betonek, ale i tak jim dva tri knaky dat meli:( Takhe ten titul nevyhrajem
Forza Roma!!

Odpovědět