19.kolo, Palermo-Roma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: 19.kolo, Palermo-Roma

Příspěvek od Sushi » 18 led 2015, 13:03

klida :Ok:

ja jsem zas nějakej demoralizovanej
lazio merda, porca madonna.

Vampa
Širší kádr
Širší kádr

Příspěvek od Vampa » 18 led 2015, 14:34

Zdravím místní vybranou společnost, dnes jsem se mezi vás zaregistroval tak tu sem tam něco napíšu:-).

Včerejší zápas bohužel docela utrpení. Přijde mi, že hrajeme přesně opačně, než by se mělo => Nebezpeční jsme na vlastní polovině a v klídku a v pohodě zas hrajeme na tý útočný..
Včera se mi líbil snad jen Strootman + Destro odehrál to, co se od něj dá čekat. Ostatní hodně pod limitem.

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 18 led 2015, 22:03

polovica sezony je teda za nami.

stred Radja, Kevin, DDR, Pjanic, Keita a Paredes ma kvalitu na boj o titul.
utok by bol v pohode, keby bol Totti o 10 rokov mladsi.
post brankara by bol v pohode, keby bol Morgan o 10 rokov mladsi.
obrana by bola v pohode, keby bol Maicon o 10 rokov mladsi a Castan nebol po operacii mozgu.

absencia Gervinha a Keitu nas este podla mna bude stat nejake body.
bol by som rad, ak by sa sucasny stav triezvejsie hodnotil, sustredili sme sa na udrzanie druheho miesta a pracovali na budovani stabilnejsieho timu.

o realnu sancu na titul nas tuto sezonu uz pripravil Rocchi (a nasledne Bayern).
keby sme vyhrali v Turine, tak si myslim, ze nedostaneme doma sedmicku od Bayernu, teraz by sme boli stale prvy v lige, postupili by sme zo skupiny LM a hrali by sme aspon o triedu krajsi futbal. navyse by Rudi nepovedal, ze vyhrame Scudetto.

je to vsetko samozrejme keby...
ale to tiez tak nejak neoddelitelne (aspon doposial) patri k Rimu.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 18 led 2015, 22:08

Vampa píše:Zdravím místní vybranou společnost, dnes jsem se mezi vás zaregistroval tak tu sem tam něco napíšu:-).

Včerejší zápas bohužel docela utrpení. Přijde mi, že hrajeme přesně opačně, než by se mělo => Nebezpeční jsme na vlastní polovině a v klídku a v pohodě zas hrajeme na tý útočný..
Včera se mi líbil snad jen Strootman + Destro odehrál to, co se od něj dá čekat. Ostatní hodně pod limitem.
welcome :Ok: :Ok: :Ok:

nevybral sis moc dobrej zápas na "debut", snad nebude to samý platit pro celou sezónu... :danko:

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 19 led 2015, 09:53

Psal jsem i na EF - někdo by Rudimu měl vysvětlit, že po výkonech, který od října předvádíme, je kontraproduktivní mluvit o titulu, konkurence se nám v klidu vysměje a akorát tak nasere fanoušky. Přijde mi to jako vrchol drzosti při současný sérii špatných rozhodnutí.

danko10
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od danko10 » 19 led 2015, 10:15

Nevidel som, ale podľa hodnotení mládenci odohrali to, čo prakticky celý kalendárny rok. Medzitým Juventus v tréningovom tempe naložil v priebehu troch dní desať kusov Hellasu. O nejakom titule by som rozhodne nehovoril. Našťastie je konkurencia tak otrasná, že druhé mieto neni unreal ani s tou katastrofou, čo Rím predvádza. Garcia by mohol začať menej rozprávať. Držkuje pomaly viac, než Zdeněk a skutek utek.

:danko:
Obrázek

FEROAS
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od FEROAS » 19 led 2015, 11:44

caute! hlasim sa po dlhsej odmlke, ani neviem cim bola sposobena, nejak sa mi nechcelo pisat, ale vsetko som to tu sledoval ako pojebany stalker :smoke:
v sobotu som prvykrat v novom roku videl zapas konecne a veru lepsi som si vybrat nemohol :zed:
preco Astori nahral hracovi v ruzovom drese, ked my sme mali biele?
preco hral Mapou na poste ofenzivneho zaloznika?
preco a co je Verde?
preco Iturbe nosi namiesto kopaciek korcule?
preco sa Destro narodil?
preco sa Pjanic nakazil Ljajicovym syndromom?
preco Radžaš nie je cely nas?
preco Sabatini nezacne byt aktivny na prestupovom trhu?

:zed: :zed: :zed:

vyzera to tak, ze rim nie je vecne mesto ale vecne druhe mesto, ok prisiel minulu sezonu progres, som stastny, ale Jimbo ja uz chcem nejaky pohar vo vitrine, druhe miesta a semifinalove ucasti v coppe jebe pes
#UNICACOMETE

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 led 2015, 09:43

je fakt, že na to jak sebevědomě mluvil, je rudi poslední dobou dost bezradnej

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 20 led 2015, 11:18

do zapasu s giuve sme ale vyzerali fakt dobre, tam citil Rudi obrovsku krivdu a snazil sa to hecnut, takze pod vplyvom emocii povedal, co povedal...

ja by som mu to fakt nevycital, tie dva zapasy nas hodne zlomili a prilis sa tomu necudujem, to by zamavalo s kymkolvek... sa spomina slaba mentalita, ale keby ruBentus narazil v tom ich klucovom zapase doma s Olympiakosom (ked otacali v druhom polcase zlepene z 1-2 na 3-2) na svojho Rocchiho, ktory by ich poslal do Europskej ligy, tak neviem neviem, ci by teraz davali v treningovom tempe desat kuskov Verone.

teraz vyzerame ako vyzerame a Rudi si to za tie slova vyziera, hladaju sa vselijake chujove dovody (ze ta pipka jeho za to moze, a tak...), podla mna sa mu ale dost krivdi.

a obdivuje sa vitazna mentalita a sila zlodejov... *omg*

Campionato Falsato!
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Vladis
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvek od Vladis » 20 led 2015, 12:43

súhlasím s Agostinom, vystihol to presne, teraz je to všetko o hlavách, aby sa dali do poriadku a ešte aby tí čo majú na starosti prestupy normálne doplnili team, nie zase nejaké blbosti vymýšľali...a ešte niečo ak tu niekto znova napíše o Rudim a tej jeho pusinke (pipke, kvetinke...) tak ho pošlem už niekam do pekiel :grr: však nech si užije ja mu to prajem, je fakt kočka :D sa treba pozrieť v akom mizernom stave sme mali a máme občas team + korupcia a nezmyselné prestupy tak sa ani nečudujem, ale verím, že nejaká trofej už tento rok bude, tak dosť kecania na Rudiho a jeho milú, a radšej chlapcov podporte, a verte im, ešte nieje koniec sezóny :Ok: (snáď si nesypem popol na hlavu :D )
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 20 led 2015, 13:17

Toto sa my nepáči. Mame 19 kolo. Áno v 6. nás poškodil ale to si nechajme na koniec sezóny. Už je to 13 kôl dozadu a nemôžeme tu predsa písať o tom ako sme ukrivdený a zároveň hrať takto strašne. To budeme vyzerať akurát tak ako neschopný uplakanci. Najprv treba ukázať na ihrisku že sme nato jasne mali aby sme boli my šampióni a potom sa môžeme cítiť ukrivdený a hovoriť že nám to zobral sudca a nevyzerať pritom smiešne. Vždy bude nejaká krivda. Ale neda sa tým všetko obhajovať ako napr. že krivdime my Rudimu alebo niekomu že nevieme odohrať zápas ako oni proti Verone len preto že nám zobrali zápas proti nim alebo preto že oni mali šťastie alebo čo pri postupe v LM a tak sa im to hra. Ved to je hovadina :!:
Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 20 led 2015, 13:47

Chalani, ideme aj nejak sumárnejšie bilancovať prvú polovicu sezóny? Kto, ako kedy, prečo ale hlavne nie, čo keby?
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 20 led 2015, 14:19

vyvoj futbaloveho timu je zlozity proces, kde par centimetrov, 10 sekund, alebo jedno konkretne vyjadrenie trenera mozu mat velke (aj dlhodobejsie) nasledky.

za seba teda nerozumiem ''zakazu pouzivania keby'' pri nejakej snahe o sumarnejsie hodnotenie...

FORZA ROMA! :danko:

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 20 led 2015, 16:26

Naprosto nesouhlasím s tím, že za to může jeden moment. Nechci tu Rudiho nějak odsuzovat, to chraň bůh, ale od zápasem s Juve to nedává, tým jednoznačně stagnuje, je psychicky slabej. Rejpat se v jednom momentu je znak slabých, je teď na Rudim, aby dokázal, že umí tým zvednout a že umí zahrát velký zápasy, protože to mi zatim chybí. Ale teď by se už kvůli náladě měl držet hesla míň kecat a víc dělat.

danko10

Příspěvek od danko10 » 20 led 2015, 16:31

V tomto bol super Spalletti. Keď sa to posralo, na tlačovke odpovedal iba áno a nie, kabína dostala zákaz baviť sa s novinármi a extra tréning k tomu.
Obrázek

Odpovědět