10.kolo, Napoli-Roma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Carlo
Warren
Warren

Re: 10.kolo, Napoli-Roma

Příspěvek od Carlo » 02 lis 2014, 23:12

Treba aby sa už vrátil Castan s Maiconom, bohužiaľ okrem Douga máme samých priemerných krajných bekov, Holebas rúca zatiľ všetky mýty o ňom ..... v defenzíve nekazí, ale na útočnej polke ešte ani nebol ....

Garcia nevie pracovať s mladými, čo to má s tým Ucanom ako byť ? Týpek má talent jak hovado, v príprave si to dával proti silným mužstvam, tak nech mi niekto netvrdí, že tam nemoze byť od začiatku proti nejakému Empoli.... to isté s Iturbem, OK nevyšiel mu zápas s Cesenou, ale to neznamená, že hráča za 30 mega treba posadiť .... a hral s Cesenou taku istu sračku jak hráva zvyčajne Florenzi

PsYchr
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 03 lis 2014, 21:31

Garcia mi začíná štvát tím svým lpěním na jednom jedinym systému, kterej je samozřejmě funkční, ale jen pokud všechno funguje tak jak má a to se tuhle sezonu snad stalo jen jednou

věci, který nefungujou:
důsledná obrana, kterou někdo diriguje (to už snad nedělá ani ten Morgan)
stopeři maj minimum dotyků s balonem a rozehrávaj dopředu (ne, že si pětkrát vymění balon mezi sebou a pak vrátěj golmanovi aby to dal vzduchem někam na Tottiho/Floreho/Iturbeho)
záložníci se pohybujou na velkym prostoru a kombinujou mezi sebou (v zápase s Neapolí byla krásná situace, kdy Lemmy s Radjou STÁLI pět metrů od sebe a Keita STÁL osm metrů za nima...balon skončil u golmana)
krajní obránci podporujou útok (Toro v týhle sezoně nedal centr, o levý straně ani nemluvim)
křídla se vracej, klidně se stáhnou pro balon, aby udělali prostor jinýmu útočícímu hráči a ne, že stojí na úrovni stoperů

je toho docela dost a to sem určitě některý věci vynechal (koncovka, standartky...)
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 03 lis 2014, 21:48

Já jsem to neviděl, ale taky problém jednoznačně vidím v defenzivě. Loni Castan-Benatia TOP v Itálii. Letos Castán kloudně ještě nehrál, Benatia je v Bayernu a u nás se to točí jak na běžícím páse Mapou-Manolas-Astori, kteří do toho zatím nedorostli, nebo na to jednoduše nemaj. Když se k tomu přidá zraněnej Doug a mizernej Cole, nemůže, ano - nemůže - to vypadat jinak. Začátek byl fajn, hlavně zápas v Anglii, ale ta marodka nás likviduje. Bez obrany to nejde, kurva. pak se přirozeně sere i všechno ostatní kolem, no.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 03 lis 2014, 23:22

Ten problém neni v Manolasovi, problém je, že Castan a Astori sú zranený a tak hrá 4. stopér Mapou, on ako na to, že je až stopér číslo 4 zlý samozrejme nie je, ale kvôli tým zraneniam hrá stále a to už trochu zlé je .... Maicon je pre tú našu hru dôležitejší ako som myslel .... Toro je vpohode priemer, ale žiadny Maicon to neni, ten je o 2 triedy inde .... inak zlatý Balzaretti, ten aj napriek tomu že bol kritizovany hral tiež o level lepšie jak Cole s Holebasom.... zdá sa mi, že v zálohe hráme inak a ten systém, kde je Totti v strede útoku a na krídlach Gerv s Florenzim/Iturbem je už okukany, chce to DESTRA !!! Hento je už prečítané a je to opiči, nikdy nikto neni v 16ke a cele to je o tom, či sa individuálne presadia krídla ..... Totti môže hrať kludne s Destrom .....

EDIT: A si vezmite také rohové kopy, však tie ked tam nie je Destro sa ani kopať nemusia a rovno môžme odovzdať loptu súperovmu brankárovi, vôbec nikto tam neni kto by z nich mohol dať gol ...

danko10

Příspěvek od danko10 » 04 lis 2014, 09:05

Podľa mňa je to všetko o tom, že máme priposratých krajných obrancov, ktorí neprelezú stredovú čiaru. Od toho sa odvíja aj príliš veľa dotykov s loptou u stopérov, iná hra zálohy, pretože musie hrať všetko dovnútra a aj individuálne horenie krídel. Ono keď si krídlo a ten ocas za tebou stojí 70 metrov vzadu a nevytvára tlak na súpera, tak sa môžeš pokrájať. Čo by som dal za Douga s Dodenom. Z grékov sa mi robí mdlo a Cole je píča, presne ako som predpokladal samozrejme.

Druhý faktor je únava. Furt hrá niekto nenatrénovaný, pokopaný, polomŕtvy...
Obrázek

Odpovědět