6. kolo - Juventus - Roma

Serie A

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. kolo - Juventus - Roma

Příspěvek od Sushi » 05 říj 2014, 22:24

merde.
lazio merda, porca madonna.

Frantszek
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Frantszek » 05 říj 2014, 22:30

Seydou je samo pan hráč. Ne nadarmo hrál v tej Barceloně :) Škoda jen, že už má věk. Přijít o 3-4 roky dříve a mohl být posila na 6 let do středu zálohy. Jen mi sere že v Ultimate teamu má jen 77 :(

Tony
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 05 říj 2014, 23:00

Zaujima ma inac, France tam dostal za co kartu? Som si myslel, ze slavil s nasimi fans, ale zjavne nie. Či?
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."

ErPupone
Bandiera
Bandiera

Příspěvek od ErPupone » 05 říj 2014, 23:13

Zapas som nevidel dal som prednost kinu a urobil som dobre kazdemu kto este nevidel odporucam film "Zmizelá". No zas ako citam tak to bola prasarna alla italia..Sabatini hovori o 3 neregulernych goloch vaznov..Vlastne ani neviem ci som zvedavy aspon na goly? Asi nato prdim su dolezitejsie a prijemnejsie veci v zivote nez nejaky hlupy futbal..ozaj momental pobyvam pri Brne. Je tu niekto z Brna alebo blizkeho okolia? Chalani kaslite na sledovanie futbalu a nervovania sa u toho treba sport praktikovat nie cumakovat druhych ;-) ja som sa prihlasil do tenisovej ligy a mozno budem mat aj futsalove angazma tak snad vsetko dobre klapne a bude sa darit. Sportu zdar

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 05 říj 2014, 23:19

ErPupone píše:Zapas som nevidel dal som prednost kinu a urobil som dobre kazdemu kto este nevidel odporucam film "Zmizelá". No zas ako citam tak to bola prasarna alla italia..Sabatini hovori o 3 neregulernych goloch vaznov..Vlastne ani neviem ci som zvedavy aspon na goly? Asi nato prdim su dolezitejsie a prijemnejsie veci v zivote nez nejaky hlupy futbal..ozaj momental pobyvam pri Brne. Je tu niekto z Brna alebo blizkeho okolia? Chalani kaslite na sledovanie futbalu a nervovania sa u toho treba sport praktikovat nie cumakovat druhych ;-) ja som sa prihlasil do tenisovej ligy a mozno budem mat aj futsalove angazma tak snad vsetko dobre klapne a bude sa darit. Sportu zdar

Fotbal k životu patří, je to zábava, mě osobně to naplňuje a vlastně celkově nechápu tenhle tvůj příspěvek, ale budiž, no.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 06 říj 2014, 00:01

já se ani nerozčiluju, mrzí mě to hlavně kvůli Frančemu, ale jinak už se nerozčiluju.

já jsem slušnej člověk, když mi ukradli světla z auta, dal jsem si ho opravit. nešel jsem krást jiný, ani jsem neokradl babičku na ulici, abych to měl čím zaplatit. na světě je spousta zmrdů a tak nějak se s tim počítá, že jsou. vyzabíjet je nemůžeme, bohužel. juvehnus je zrcadlem itálie. a byli jste poslední dobou v itálii? tak vidíte.

třeba kdyby to otevřel skeči... ne, vlastně ne.

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 06 říj 2014, 08:09

Musel jsem se držet, abych tady včera něco nenapsal... Takže dneska až mě vychladla hlava trochu. Souhlasím s názorem, že Juventus je obraz současné Itálie. Bohužel - myslím si, že to známe všichni a není to poprvé, co rozhodčí pomohl Juventusu ať už úmyslně nebo ne. Já jsem rát za současný řím, miluju tenhle tým. Hráli jsme dobře, myslím že v některých fázích jsme juve přehrávali. Škoda těch dvou penalt, hlavně té druhé, protože být neměla - zaprvné byla za velkým vápnem, zadruhé to ani faul nebyl - těžká simulace a za třetí až po několika minutách nastavení, co už měl být jasnej poločas. Taky jsem rád za to, že došlo k té mele při faulu na Manola, protože aspon jde vidět, že nám jde o titul... Všichni to prožívali včetně Rudiho, to je skvělé, jenom to vyloučení manola nechápu, ale co už. Zápas by se asi vyvíjel jinak, kdyby jsme šli do druhého poločasu za stavu 1:2.

Uplakanej a vysimulovanej juventus. Co dodat. U nás je přejedem, toho bych se nebál, sezona teprve začala, juventus musí někde přijít o body. DAJE !!! :!:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 06 říj 2014, 19:15

Obrázek

ten nákres je z pravidel fifa
náhodou stojej ty mrdky uplně stejně
ale ne, neni to ofsajd, nene

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 06 říj 2014, 19:53

smutný...stejně jako celej zápas
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

ErPupone
Bandiera
Bandiera

Příspěvek od ErPupone » 06 říj 2014, 20:52

Tak som sa napokon podival na vsetky goly a chcel by som ktomu, povedat ze Rocchimu by som vycital tu druhu penaltu bol blizko toho musel to vidiet navyse ako tu uz bolo pisane bolo po nastavenom case. Vsetky 3 11ky podla mna pitsovina..Ja berem 11ku jedinu taku ked hrac bezi sam na branu a protihrac ho zkosi alebo brankar ok aj ked som a vzdy budem proti 11kam v riadnom hracom case. Ja neviem ako Rudi pripravil hracov na ten zapas ale proste u takeho zapasu sa musi obzvlast vyzdvihnut fakt aby si hraci dali pozor na ruky na strkanice na zbytocne fauly a to vcera evidentne Maicon a Iturbe nezvladli. Co sa tyka penalty na Tottiho ehm tak mi prislo akokeby Totti bol zaskoceny ze sa piska penalta a to treba povedat ze keby si bol fakt vedomi faulu na seba tak ze by skakal po sudim ze co je piskaj penaltu ale on nic. Bolo to tam take telo na telo obaja spadli navyse lopta vobec nesmerovala do tych miest takze piskat sa to nemuselo a piskalo sa. Ani nie tak Rocchi ako prave debilita Maicona ktory tam vyskakoval jak Janosik s valaskou v ruke a Iturbe ci kto to bol a jeho stoj co stoj ti trafim nohy netrafil ho lavol tak ho dobol pravou Pogba tomu samozrejme pridal a pockal si na jeho nohu...zbytocne absolutne na toto si proste hraci musia davat pozor nehraju predsa svoj prvy velky zapas.Pprave oni dvaja boli tym rozhodujucim elementom preco sme napokon neuhrali ani remizu pretoze k tym verdiktom nemuselo vobec dojst. Ani sa nepametam kedy sme naposledy takto debilne prehrali. Malo sa vyhrat 1:2 alebo 1:3

ErPupone
Bandiera
Bandiera

Příspěvek od ErPupone » 06 říj 2014, 20:59

a 3 gol Juve? Musim povedat krasny a pohodicka toto by som vazne neriesil. A keby sme my strelili takyto gol pravidla by sme si otocili vo svoj prospech..Vazne to vcera nebolo o tom 3 gole. Ked odpocitam 11ky vychadza mi z toho 1:1 a to by bol asi relevantny vysledok aj ked sme boli asi herne lepsi gol z hry sme dali iba 1

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 07 říj 2014, 13:46

http://football-italia.net/56924/%E2%80 ... s%E2%80%99

Next please. Som zvedavý čo ešte z oného dňa vyjde na svetlo sveta.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 07 říj 2014, 21:27

Holebas je zraněnej ... No to je bezvadný tyjo. A k tomu ten přiblblej Nedvěd me ted pekne nasral :D *omg*

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 07 říj 2014, 22:05

furt někdo, i zabiják lidí holebas

klida
Kontaktovat uživatele: